İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

YUHHU.com Satılıktır...

Y

yuhhu

Misafir

Not:Fiyata Okey oyunu dahil deildir. Okey oyun ücreti 1500 YTL'dir.
Okey oyunu harici windows makinede çalışmaktadır.

Ödeme sistemi olarak 2co bankamatik postu kullanılmaktadır. 2co bilgileride satın alan kişiye hesap sıfırlanıp devir edilecektir.

Site teslim edilmeden önce içerideki online sayısı minumum 400 online olarak teslim edilicektir. Yuhhu.com'a üye alımı kesinlikle kolay deildir günlük davetiye başvurusu 1000 ile 2000 arasında değişmektedir. Ve bu başvuruların %99.9 u kabul edilmez.

İsteyen olursa sitenin yeni yazılım versiyonu ajaxlı olarak teslim edilicektir. Ajax versiyonu isteyenlere extra yazılım ücreti eklenicektir. Yeni versiyonda tasarım tamamen farklıdır.

İletişim için [email protected] adresini msnye ekleyebilirsiniz.

Site adresi:www.yuhhu.com www.yuhhu.net
İstenen minimum fiyat:10000 YTL
Sitenin açılış tarihi:18-eylül-2004
Kategori, sitenin içeriği nedir: Arkadaşlık - Aktivite Partner
Günlük hit sayısı, kaynak link: 15.000 (tekil)
Site tüm içeriği birliktemi satılık, sınırlama var ise neler: Tüm içerik satılıktır.
Hosting dahilmidir: Dedicated makine verilmektedir.
Banlı olduğu sponsor varmı: Yok
Banlı olduğu arama motoru varmı: Yok
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahilmi: Evt
Yazılım Lisans sonlanma zamanı: Yok
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem varmı, telif hakkı vb..: Yok
PR değeri varsa linki (opsiyonel): Pr3
Varsa sitenin aylık getirisi (opsiyonel): 1000-2000 YTL (Zap medya-Reklamz Ajansları ile anlaşmalıdır...)
Üyesi varsa üye sayısı (opsiyonel): 39.700 ÜYE
Satış sonlanma tarihi (opsiyonel): Yok

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
uyarı iyi geldi teşşekür ederim.

bütün güvenim kırıldı

dasKind

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aynı Türden Script 500 YTL te Satılıktır. :)

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ben aldım bunun scriptini destek 0 .. xkare kodlamıştı hiç destek çıkmadı.. 110 $ a almıştım.

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
extra olarak scripte buglar var . ben coder degilim ama bir kaç arkadaşa incelettim.. birde parayı veriyorsn destek yok.. adam sürekli kaçıyor satışı yapana kadar destek satış yaptıktan sonra msnden blokluyor.. kolaygelsn..

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
site açılsa sanırım bu tarz bir şeyle ilgilenen bir arkadaşım var.

roots

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adam siteyi satıyorum diyor, içeriği üyeleri, tüm yapısı ile birlikte satıyorum diyor.

script'i satıyorum demiyor, arada fark var konu gereksiz başka noktalara dağılmış.

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
adam siteyi satıyorum diyor, içeriği üyeleri, tüm yapısı ile birlikte satıyorum diyor.

script'i satıyorum demiyor, arada fark var konu gereksiz başka noktalara dağılmış.

evet çok mantıklı bir konuya değinmişsin yalnız mesaja cevap yzan arkadaşlara cvp verdm adam yazmış ben satıyrm diye aynı scripti bende cvp verdim.. dogal bir şey dimi ?.. forum oldugu için. ilgilenen arkadaşlar her halukarda başlıgnda göründügü gibi girip bilgileri alıp kontakt kurabilirler kişiyle.. o kadarda gereksiz görmemek gerekir.

Murky

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Uraştırıcı iş en son Devil almıştı sanırın scriptinin sqlsiz biçimde

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
kodu dışı :

script birkaç kişi tarafından çekilmiş hatta kullanan site var..( ama yasal olarak sonucu nolur bilmem )

Y

yuhhu

Misafir
YUHHU.com scriptinin içersinde şifreli kodlar vardır. Bu kodlara ulaşmak yada çözmek imkansızdır. Mevcut script olsa dahi birilerinde tespit edildiği anda yasal işlem + yazılımcı arkadaşlarımız devreye girerek siteyi kapatıyoruz.

Örnek: http://www.flirtime.net/login.php

Warning: include(ayar.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/flirtime/public_html/login.php on line 3

Warning: include(ayar.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/flirtime/public_html/login.php on line 3

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'ayar.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/flirtime/public_html/login.php on line 3

gibi yazılar sitenizde görürsünüz. Ayrıca isteyen arkadaşa farklı fiyat olmak sebebiyle 4.2 versiyonuda verebiliriz. 4.2 versiyonda farklı özellikler farklı tasarım ve ajaxla yazılmıştır. İlgilenen arkadaşlar pm olarak ulaşırsa sevinirim.

Y

yuhhu

Misafir
ben aldım bunun scriptini destek 0 .. xkare kodlamıştı hiç destek çıkmadı.. 110 $ a almıştım.

YUHHU.com scriptinin Xkare yada x bir kişiyle ilgisi yoktur. Msnde sizle konuştumu sanmıyorum hiç. Yuhhu.com yazılımı tolga kaprol tarafından yazılmıştır. Xkare başka sitelerin tasarımlarını kullanarak site yapan bir kişidir. Erkan Aytaç ismide.

80630 Clone Yuhhu Clone Youtube Clone Yonja Clone gibi bir çok scripti vardır. Bu scriplerde yüzlerce açık vardır. Ve geleceği olmayan siteler açarsınız + emek verip aylarca tasarımınla yazılımınla uğraşan insanlarında emeklerini çalmış olursunuz.

Yukarda 500 ytl verip scripti alan arkadaşlar varsa sitelerini yazarsa 10 dakika içeersinde sitelerinde neler olduğunu örnekli şekilde gösterebilirim..

Kolay gelsin :)

Merchant

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Musa Kara, adı hiç ama giç yabancı değil.Hani bir ara milleti yüzüstü bırakıp yok olan Musa Kara. Önceleri yuhhu'nun kendinin yazdığını idda edip şimdi başkalarını gösteren Musa Kara. Hasıl-ı kelam, benden öneri uzak durulması gereken Musa Kara. Bunun sebebini merak edenler pm atarsa ayrıntılı anlatabilirim.

Ayrıca arkadşaımızın dediği eğer gibi müşterisiyseniz üzerinizde MSN'in block özelliğini çok fazla kullanan biridir Musa Kara.

Y

yuhhu

Misafir
Musa Kara, adı hiç ama giç yabancı değil.Hani bir ara milleti yüzüstü bırakıp yok olan Musa Kara. Önceleri yuhhu'nun kendinin yazdığını idda edip şimdi başkalarını gösteren Musa Kara. Hasıl-ı kelam, benden öneri uzak durulması gereken Musa Kara. Bunun sebebini merak edenler pm atarsa ayrıntılı anlatabilirim.

Ayrıca arkadşaımızın dediği eğer gibi müşterisiyseniz üzerinizde MSN'in block özelliğini çok fazla kullanan biridir Musa Kara.

ne biliyorsan yazda öğrenelim hakkımızda :) YUHHU.com benimdir. Hiç bir zaman başkasının olmadı. Ayrıca hep biz burdaydık hiç yok olmadık.. Sen hikaye yazmayı seviyorsun sanırım. Yada böyle bir siten olmadığı için dokunan birşeymi var ? :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5