İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yuhlıyalımmı Saygı mı Duyalım :(

S

sevdik

Misafir
bugun birtane site gördüm bazı toplistlere uye olmuş iyinet banneri yoktu demek buraya ya daha uye olmadı yada kabul edilmedi bahsettigim site www.***.net adamlar hristiyanlıgın türkçesini yapmış Saygı duyarım herkesin dinine orası ayrı Ama lütfen sitedeki yazılara bir göz atın

Adamlar resmen MÜSLİMAN arkadaşlarımızı sanki hristiyanlıga davet ediyorlar üstelik TÜRKİYE CUMHURİYETİNDE...

bu site bir tarih sitesi,ödev sitesi,kültür sitesi olsa neyse ben gercekten ne tepki verecegimi şaşırdım Yuhlıyayayımmı saygı mo duyayım

Daha başımıza neler çıkacak görecez...

Herkese bol hitli günler....

[edit: istek üzerine link kaldırıldı..]

W

Whiteen

Misafir
Böyle bir site müslümanlığı anlatsaydı millet alkışlardı ama...

H

hitmp3tr_com

Misafir
iyide bu adresi neden buraya yazıyosun okumasın kimse daha iyi değilmi. sen önemseyip ciddiye alırsan işlerine gelir. o yüzden linki kaldır bence.

G

Gencturk.Net

Misafir
Internette her türlü site olacaktır, rahatsız olsan dahi buna karşı birşey yapamazsın, ayrıca anayasal din özgürlüğü var, tek yapabileceğin belki ayni türde bir siteyi müslümanlık adına hrıstiyan ağırlıklı bir ülkenin dilinde yapmak olur :)

Sende onları müslümanlığa davet edebilirsin ;)

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
onu gectik dinsizin daha dogrusu islam düşmani birisi cıkmış bir site yapmış haşa peygamber yalan islam yalan diyor bu tür sitelerin yayın hakkı olduguna inanmiyorum hepimiiz kendi öz kültürümüzü korumaliyiz bence

alicanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herkes din seçmekte, inanmakta, ibadet etmekte ve istediğini söylemekte özgürdür. Beğenmiyorsanız girmeyin ama bence tartıştığınız konu çok saçma. O zaman bana görede erkeklerin birbirleriyle ilişkiye girdikleri siteler çok gereksiz ve ahlaksızca. Bu sitelerden önce onlar kaldırılmalı ama kaldırılmıyor neden? Çünkü istek var giren var. Onaylamasanızda saygı duyun bence.

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
alicanorg' Alıntı:
Herkes din seçmekte, inanmakta, ibadet etmekte ve istediğini söylemekte özgürdür. Beğenmiyorsanız girmeyin ama bence tartıştığınız konu çok saçma. O zaman bana görede erkeklerin birbirleriyle ilişkiye girdikleri siteler çok gereksiz ve ahlaksızca. Bu sitelerden önce onlar kaldırılmalı ama kaldırılmıyor neden? Çünkü istek var giren var. Onaylamasanızda saygı duyun bence.

+1 dedıklerıne sonuna kadar katılıyorum.
Herkes bırseylere ınanmakta yada ınanmamakta serbesttır ve bunun ıcın kımseyı suclayamassınız. Begenmeyen ya da hoslanmayan sıteye (bu tur sıtelere) gırmez.
Ozgur bır ulkede yasıyoruz, isteyen dinini de tanıtır (her din olabilir bu), dinini de over, dinini de koturler....vs ınsanlar ınternette de ozgur olmassa nerde olabılırler kı sızce ?

M

malatyasporlu

Misafir
Herkes Özgürdür Bu Ülkde fakat o site hala yapıyormu bilmiyorum ama önceden sitesinde kalın puntolarla müslümanlara 'Haydi Kurtuluşa' yazısı yazıyordu (ki forumlarını mahvetmişimdir :) ) valla bunlar boş misyonerden başka değil hristiyan Türkler diyor ama o siteyi kuranın Türk olduğundan şüpheliyim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5