İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yükleme Başına Para Kazanın

G

guajira

Misafir
Sitemin sinema filmleri bölümü için film (absürt film değil :D) yükleyecek ve bunun karşılığında para kazanacak bir kişi aranıyor. Şartlar şöyle.

1- Başvuran kişinin geniş bir arşivi olmalıdır. (en az 30 film)
2- Aylık en az 20-30 film yükleyebilmelidir.
3- Yüklenen film başına 5$ ödenecektir.
4- Ödeme ay sonunda paypal ile yapılacaktır.

Not: Gereksiz mesajlarla konuyu dağıtmazsanız sevinirim.

İlgilenen arkadaşlar [email protected] adresini kullanarak msnle iletişime geçebilir.

Sönmez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türkçe mi İngilizce mi İstiyorsun Filmleri ? Bir de Server`in Fxp destekliyormu ?

G

guajira

Misafir
Türkçe altyazılı ya dublajlı abancı filmler olacak. Fxp ne?:)

Sönmez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Son vizyon filmleri yüklerim.. FXP = Server`dan server`a direk aktarma olayı.. Benim serverdakileri senin server`a yüklerim....

P

Pco

Misafir
yani makinenin rootundan yapıcaksın yada shell accesinden makine linux ise tabi :D ornek: wget http://www.bilmemne.com/filmler.rar

gibi yaparsan o makine kendisi download etmeye başlar hattın kaç mb ise o kadar hızlı download eder. yani sen ugraşmassın sadece komutu verirsin o çeker. birde flashget tede yapılıyor sanırım bu tam bilmiyorum ama

P

Pco

Misafir
eyer yardım istersen bu konuda dahada açıklayıcı yazarım yaparsınız

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5