İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yüksek bantlı vps yada dedicated için çözüm ortağı ?

hotr1de

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 kaç aydır uygun yüksek bantlı vps yada dedicated arıyorum ama aradığım tarz bir yer bulamadım
Serverdan sadece flv uzantılı video yayını yapılcak ( ip üzerinden windows iis'den yapıyorum şuan ve böyle devam etmek istiyorum ) www.hostingamerica.com 2 tb lik vps paketini kulllanıyorum fiyatlar uygun ve server çok hızlı fakat 5 günde bir yenisini almak gerekiyor çünkü günlük 400 gb bant yiyior site

Aylık 10 tb civarı bant sağlıyacak, uygun fiyatlı ve hızlı serverları olan ( mesela netdirekt vps satan biriyle çalışmıştım öyle yavaştı ki 1 mbit baglantılı video izleyen kişi saniyede 20 kb/s civarı hızla indiriyodu, bu şekilde bir çözüm hiçbir işime yaramaz 50 tb bant olsun param çöpe gitmiş olur hız olmadıkca günde 400 gb bant gittiği düşünüldüğünde bu izleyenlerin en az 60 kb/s ile videoları izleyecek bir kapesite olmalı ) biriyle çalışmak istiyorum burdan yaza özel mesajla iletişime geçebilirsiniz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5