İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yüksek hitli arkadaşlık sitesi

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir tanıdığım arkadaşlık sitelerine reklam vermek istiyor.yüksek hitli arkadaşlık sitesine sahip olan var mı?varsa reklam fiyatlarını gönderirse sevinirim.15 bin en az olursa sevinirim.

DunG@oN35

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yüksek hitli arkadaşlık sitelerinin reklam alaçağını sanmıyorum farklı arayışlarda bulunmanız gerek

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nasıl bir arayış? veya niye reklam almasınlar?

Y

yaBgu

Misafir
yüksek hitli arkadaşlık siteleri mesela

siberalem.com
izmir.net
ankara.net
istanbul.net
kalbimde.com
kalpler.com
randevum.com
arkadas.com

gibi sitelerdir zaten bu siteler genelde reklam veren konumundadır bunun için reklam alan olduklarında çok yüksek para talep edeceklerini düşünüyorum zaten DunG@oN35'de bu sitelerin reklam alacağını sanmıyorum demekle bunu kastetmiştir(sanırım) eğer hedef kitleniz arkadaşlık siteleri kullanıcıları ise sohbet, eğlence, aşk gibi konularda sitelere reklam vererek aynı hedef kitleye ulaşmış olursunuz (hemen hemen)

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yüksek hitli arkadaşlık siteleri mesela

siberalem.com
izmir.net
ankara.net
istanbul.net
kalbimde.com
kalpler.com
randevum.com
arkadas.com

gibi sitelerdir zaten bu siteler genelde reklam veren konumundadır bunun için reklam alan olduklarında çok yüksek para talep edeceklerini düşünüyorum zaten DunG@oN35'de bu sitelerin reklam alacağını sanmıyorum demekle bunu kastetmiştir(sanırım) eğer hedef kitleniz arkadaşlık siteleri kullanıcıları ise sohbet, eğlence, aşk gibi konularda sitelere reklam vererek aynı hedef kitleye ulaşmış olursunuz (hemen hemen)

evet cevabınız için çok teşekkür ederim. bir hediye sitesi için alınacağı için bu kategoride ki siteleri uygun buluyoruz.bu kategorilerde ki yüksek (gerçek) hitler de ilgimizi çekebilir.

teşekkürler

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
15bin üzeri hiçbir arkadaşlık sitesi reklam almaz :)

bayan siteleri fun siteleri gibi yerlere verirseniz daha yararlı olacakdır :)

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
15bin üzeri hiçbir arkadaşlık sitesi reklam almaz :)

arkadaşım nasıl böyle bir genelleme yapıyorsun anlamıyorum.imzaladıklarıherhangi bir belgemi var. d,yebilirsin ki onlar reklam alır ama büyük meblağ gücün yetmez. o ayrı.ben burada gücümü belirten bir ifade kullanmamışım o da ayrı.
genelleme kötü bir şeydir.

teşekkürler

ilteris83

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
arkadaşım nasıl böyle bir genelleme yapıyorsun anlamıyorum.imzaladıklarıherhangi bir belgemi var. d,yebilirsin ki onlar reklam alır ama büyük meblağ gücün yetmez. o ayrı.ben burada gücümü belirten bir ifade kullanmamışım o da ayrı.
genelleme kötü bir şeydir.

teşekkürler

Arkadaşım sen istediğin cevabı alamadığın için tecrübeli insaların sana seni kaale alıp verdiği cevaplara bu tarz tepkiler vermen yanlış. Sana adamlar birşey biliyor ki bunu söylüyor. neden reklam almayacakları konusunda gelince adamların hedef kitleleri ve site içerikleri açısından uygun olmayacağı için reklam almazlar mesela benim arkadaşlık sitem var 5000 hitli aşırı yüksek meblalar teklif edilmedikce reklam almam. umarım aydınlanmışsındır. ayrıca yukarda listelenen büyük arkadaşlık sitelerine bırak reklam vermeyi onlarla bu konuda eğer büyük bir firma değilsen irtibat kurman bile imkansız (bu konuda).

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sanırım bunun nedeni bu sitelerin zaten iyi para kazanıyor olup küçük reklma getirileri için siteyi karmaşaya sokmak istememeleri olabilir.Akıllıca seçilmiş reklam stratejileriyle aynı etki veya daha fazlası elde edilebilir.

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşım sen istediğin cevabı alamadığın için tecrübeli insaların sana seni kaale alıp verdiği cevaplara bu tarz tepkiler vermen yanlış. Sana adamlar birşey biliyor ki bunu söylüyor. neden reklam almayacakları konusunda gelince adamların hedef kitleleri ve site içerikleri açısından uygun olmayacağı için reklam almazlar mesela benim arkadaşlık sitem var 5000 hitli aşırı yüksek meblalar teklif edilmedikce reklam almam. umarım aydınlanmışsındır. ayrıca yukarda listelenen büyük arkadaşlık sitelerine bırak reklam vermeyi onlarla bu konuda eğer büyük bir firma değilsen irtibat kurman bile imkansız (bu konuda).

cevabın için teşekkür ederim .bak almayabilirler.bir gerekçesi vardır.mesela yukarıda yabgu arkadaşım gayet güzel nedenleri ile anlatmış.
ben kendime almıyorum ayrıca.en başta bir tanıdığım demişim.ben şurada belki 50 milyona reklam veremem ama reklam için baktığım kişi google a aylık 3 milyardan ki -son iki aydır bu 4 milyarı geçti-adwords e reklam veriyor ve hiç kupon kullanmıyor.

4 milyar bence iyi para siberalem almasa bile yüksek hitli bir sürü site var bu kategoride.benim anlamadığım bizim milletimiz de ki genelleme hastalığı !!!almaz!! bu konu için değil. olmaz ya ya olursa.

kimse yanlış anlamasın hostbank arkadaşım sana yükleniyor gibiyim kusura bakma.hepimizin amacı burada birbirimize yardımcı olmak destek olmak paylaşmak.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
xkalp.com
günlük tekil : 4 k çoğul : 12 k
isterseniz uygun şartlarda reklam sağlanır

PM atınız

iyi günler

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mesela nasıl stratejiler?
Genel söyledim ama mesela çok yüksek hitli yada üyeli bir siteye 100 lira verip 10 reklamından biri olacağına , %2 kar ortağı edip birsürü siteyi,5000 ytl satış yapana kadar reklam yaparsın vs..
Bunlar tartışılır tabii. kesinlikle diye bişey yok sektör sektör ,zaman zaman değişen şeyler okulunu okuyan iyi öngörü ve stratejileri ile firmaları ikiye katlayan,kelle avcıları ile aranan adamlar var (bkz: sergio zyman )
Saygılar..

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet dediğin doğru zamanın da böyle reklamlarla çoğu şirketi iyi yerlere getirdik ama artık ben bunun pek rağbet göreceğini düşünmüyorum.Artık sponsor çok.Düşünsene adam bana reklam alanını veriyor ama o siteden satış olmuyor .bu durumda zarar ediyor.zaten ben kar ortaklığını tutmuyorum forumdaki eğilimi bilemem ama.

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aslında avantaj dezavantaj açısıdan bakılınca hızlı satış durumunda iki taraf içinde avantajlı tersinde reklam veren tarafından avantajlı hiç olmazsa satmadığı durum için reklam ücreti ödemiyor.
Sponsorlar çoğalmış olsada bu şekilde satış daha adil bence ancak reklam alan risk aldığı için oranın artırılması adaleti sağlar.Ticaretteki riski aldığından kazancı artmalı % 5 veya kardan %30 vs göreceli rakamlar tabii.Ama dediğim gibi önemli olan mantığı.Eminim bu şekilde reklam vermek ve yayınlamak isteyenler de vardır.
Diğer bir önemli nokta belki biraz konu dışı olacak ama (Kurtlar vadisi Filminde dediği gibi ) Biz birbirimizi kazıklıyoruz :) google yayıncıları kendilerine küçük bir kısmını almak için reklam verenlerin paralarını harcattırıp googleye büyümesinde yardım ediyorlar (ediyoruz :) ) Katreklam ne aşamada şuan bilmiyorum ama onun sistem aynı ama oran olarak daha adil.Büyür inş.
Örneğin izin verilse birsürü sitesahibi (agustasi ) kendi sitesinin reklamlarını tıklayacak.Yani bu para 2 bana geliyorsa 8 benim insanımdan çıkıyor 6 ele gidiyor demiyor.Neyse :) dalmayalım gene..
saygılar..

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aslında avantaj dezavantaj açısıdan bakılınca hızlı satış durumunda iki taraf içinde avantajlı tersinde reklam veren tarafından avantajlı hiç olmazsa satmadığı durum için reklam ücreti ödemiyor.
Sponsorlar çoğalmış olsada bu şekilde satış daha adil bence ancak reklam alan risk aldığı için oranın artırılması adaleti sağlar.Ticaretteki riski aldığından kazancı artmalı % 5 veya kardan %30 vs göreceli rakamlar tabii.Ama dediğim gibi önemli olan mantığı.Eminim bu şekilde reklam vermek ve yayınlamak isteyenler de vardır.
Diğer bir önemli nokta belki biraz konu dışı olacak ama (Kurtlar vadisi Filminde dediği gibi ) Biz birbirimizi kazıklıyoruz :) google yayıncıları kendilerine küçük bir kısmını almak için reklam verenlerin paralarını harcattırıp googleye büyümesinde yardım ediyorlar (ediyoruz :) ) Katreklam ne aşamada şuan bilmiyorum ama onun sistem aynı ama oran olarak daha adil.Büyür inş.
Örneğin izin verilse birsürü sitesahibi (agustasi ) kendi sitesinin reklamlarını tıklayacak.Yani bu para 2 bana geliyorsa 8 benim insanımdan çıkıyor 6 ele gidiyor demiyor.Neyse :) dalmayalım gene..
saygılar..

ağzına sağlık çok güzel konulara değinmişsin.aslında büyümenin temel mantığı çok basit paylaşmak adil tabiki.

evet reklam almadık henüz 28 ine kadar araştırma yapıyoruz .reklamları ocak ayı boyunca vermeyi planlıyoruz.

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Her ilerleyen gün bunu başarmak adına bizlerinde daha çok şeyler inanıyorum.Kendimiz kod yazmaya başladığımızda, üretmek için kafa patlatmaya yöneldiğimizde,internetin ilerki 1 yıl içinde geleceği yeri kestirebildiğimizde en önemlisi EK iş olarak değil TEK iş olarak bu sektöre yöneldiğimizde dünya bizi farkedecek :) .Umarım umduğun kadar verimli reklamlar alırsın.
saygılar..

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
tabi hocam önemli değil ama bir geçmişe dayanarak söyledim

kalbimde.com a mesela reklam veremessiniz.Yani bunun para ile alakası yok

Zaten gerçekten güzel rakam vermen lazım ayrıca parayı vermende yetmez

oraya koyacağın sitenin reklamı iş yapacakmı ? yani site den ne haber

parayı veren herkes koyamaz.

Ha 15bin üzeri bilmiyorum başka varmıdır ..

siber alem kalpler randevum gider böyle..ama bunlara reklam veremessiniz. yani yukarıda açıkladım..

ayrıca kalbimde ve kalpler ve bir çok yan site aynı şirkete aittir.

Bunların reklam almadığınıda biliyorum.

umarım yardımcı olabilmişimdir

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5