İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış Yüksek Kalite&Uygun Fiyat | Profil Backlink | %100 Geridönüş Garantili | Hızlı Raporl

Freeborn

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Öncelikle herkese merhaba iyinet'te sosyal link borsası olarak bulunan bu bölümde bu hizmeti veren birçok arkadaş var bildiğiniz üzere bende bu sektöre aslında uzun zamandır girmiş bulunuyorum fakat kendimi tam olarak hazır görmediğim için ortalarda görünmüyordum :),konumu soru cevap şeklinde sizlere anlatmaya çalışacağım böyle daha anlaşılır olacağını düşünüyorum...

Dört adımda ben neler yapacağım....

(1)Kayıt Olunacak Forumları Belirleyebilme

Evet başlıktanda anlayacağınız üzere bildiğiniz gibi profil backlinkin mantığı prli forumlara imza ve profile site linkinizi bırakarak googleda sitenizin popularitesini arttırmak ve hızlı ve kaliteli index almaktır,bunları yapabilmek için öncelikle bu forumlara kayıt olmak gerekmektedir bunu yaparken kayıt olunacak forumları sizin belirlemenize imkan sağlıyoruz,siz mesela İZLE kelimesi ile ilgili forumlarda ben backlink istiyorum dediğinizde size bu imkanı sağlıyoruz,bunun dışında kendi forum listelerimizde mevcuttur pr aralığım 0 ile 9 dur.Ayrıca bu kayıt olunacak forumlarda konulara mesajda yazılacaktır tanıtım yazısıda olabilir konuya girmiş herhangi bir üye gibi mesajda bırakabiliriz yine size kalmış tamamen

(2)Paketinizi Farklı Kelimelere Bölebilme

Aldığınız paket mesela 500 lük olsun siz bu pakette 250 si indir 250si de indir izle olsun şeklinde parçalara bölebilirsiniz

(3)Hızlı Şekilde Raporlama

Elimizden ve sunucumuzdan geldiği kadarıyla raporlarınızı hızlı teslim etmek önceliğimizdir,temel düşüncemiz siz bizim deil biz sizin peşinize düşmeli ve işimizin hakkını verebilmeliyiz,insanlık hali vs. etkenleri göz önüne alarak raporları max. 5 gün içinde teslim ediyoruz

(4)Alınan Linkleri txt Olarak Raporlama İmkanı

Raporlarınız size,bize vereceğiniz iletişim adresine detaylı ve açıklamalı olarak gönderilecektir,adım adım sizden orda yapmanızı istediklerimiz olacak yapılan çalışmanın kalitesini arttırmak adına

Soru-Cevap Köşesi

Bana Bunun Faydası Olacakmı?

Alınan linklerden %100 geridönüş garantisi veriyoruz,fakat sayısı hakkında kesin birşey söylemek mümkün değildir,konu altına devamlı olarak referans sayaçlar eklenekcetir

Hangi forumlara eklenecek?
Captcha korumalı prli forumlara eklenecektir.

Bu Hizmeti Nasıl Vereceksiniz?
Kiralık sunucu ve backlinkbuilder ile verilecektir.

Ödeme Yolları?
İş Bankası, Akbank, Misli

İletişim?
Pm

Yorumlar Ve Referans(Yeniler Eklenecektir)

*Evet arkadaşlar geçen 2 aylık süre zarfında çalışma yapılan %95 sitenin PAGERANK ları 0-1-2-3-4 aralığında yükselmeler yaptı evet evet yanlış duymadınız pagerankları yapılan profil link çalışmaları ile yükseldi.Sadece yükselen pageranları değil tabiki birçok arkadaşımızın hitleri büyük zıplamalar yaptı.Bunları size ekran görüntüleri olarak vermeyi daha doğru buluyorum...

Arkadaşlar bunlar paylaşabildiklerimin birkısmı bunlar gibi 10 larca daha site var paylaşabileceğim ve özellikle 2 aylık sitedende göreceğiniz üzere bunlar eskidende prli olan siteler değillerdi sadece backlink çalışması ile prleri ve hitleri artan sitelerdir.

Paket Fiyatlarımız
100 Profil = 5.oo TL -
500 Profil = 15.oo TL -
1.000 Profil = 25.oo TL -
2.000 Profil = 45.oo TL -
3.000 Profil = 60.oo TL -

Ödeme Yolları : İş Bankası - Akbank - Misli

MSN : ersin@monoksit.com

guvenlikmarket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
işlemi benim web sayfam içinde yapabilirmisiniz deneme amaçlı olarak 100 profil yapalım

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5