İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yüksek Kazançlı Mobil Oyun Paketleri ( KANITLI - GERİ İADE GARANTİLİ )

Sezgin75

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba dostlarım;

Yaklaşık 3 yıldır mobil oyun sektörünün içerisindeyim, bugüne kadar bir çok oyun geliştirdim ve sistem düzenlemesi gerçekleştirerek bolca gelirler kazandım, bunun dışında okuduğum üniversite içinde ki arkadaşlarıma ve tanıdığım bir kaç kişiye şuan da size sunacağım hizmeti sundum ve aldığımız geri dönüşler sonucunda bunu sizlerlede paylaşmak istiyorum.

Öncelikle daha önce yayınladığımız oyunlardan ss ler sunmak istiyorum size;

6m73jl.png

Evet şimdi gelelim tahminimce asıl olarak merak ettiğiniz gelir kanıtlarına;
Bu arada dileyenler için gelir kanıtım Teamwiever üzerinden inceleyebilirsiniz bazıları gibi görseller üzerinde oynama yapıp +++++++++++lık üzerinden para kazanmak yerine kanıtlar sunarak sizlerle uzunca kazan-kazan stratejisi üzerinden devamlı kazanmak istiyorum.

QQE6R3.png

G3Qdv6.png

1Nm8yp.png

VE5kLn.png

oEPb9m.png

Admob hakkında bilgisi olmayan arkadaşlar için ufak bir bilgilendirme yapıyım. Google Adsense sisteminin mobil platformlar için kullandığı gelir platformudur. Google'a bağlıdır ve son derece güvenlidir her ay sonu ödemenizi eksiksiz bir halde yapmaktadır.

Kazanç raporlarınıda gördüğünüze göre artık çalışma stilimizin nasıl olacağı hakkında bilgilendirmeler yapalım;

Yazılım hakkında hiçbirşey bilmek zorunda değilsiniz, oyun nasıl yapılır bilmek zorunda değilsiniz, oyununuzu pazarlamak zorunda değilsiniz sadece hayal gücünüze ve başarılı olacağına inandığınız paketi seçip, oyunu seçip, ismini belirlemelisiniz, oyunun geliştirilmesi, istekleriniz doğrultusunda düzenlemeler yapılması, oyunun yayınlanması, oyuna reklam eklenmesi, yıldız,yorum ve mobil storelar içinde seo çalışması tamamen tarafımızca yapılır ve 3 ay boyunca tüm paketler kapsamında danışmanlık hızmeti ve güncelleme hizmeti sunulur.
NOT: Eğer aldığınız hizmetten memnun olmazsanız koşulsuz şartsız paranızı iade alabilirsiniz.

Öncelikle hazır sistemler;

1Nm8Op.png

Sistemin avantajlarından biri diğer kazanç sistemlerine göre daha çalışmaya başladığınız ilk günden itibaren kazançlarınızı panelden görebilmeniz ve şansınız yaver giderse beklediğinizden çok çok fazla bir kazanç elde edebilirsiniz.

Bildiğiniz üzere akıllı telefon veya tablet kullanmayan neredeyse kimse kalmadı mobil oyun ve uygulama sektörü durdurulamaz bir şekilde büyüyor, bu sektöre yatırım yapmanız gayet akıllıca olacaktır.

Reklamlarınız ban yemez, website yatırımları gibi sürekli uğraşmak, reklam ban yeme korkusu çekmezsiniz.

Bu hizmeti bu şekilde ilk kez sunacağım ve bol kazançlı referanslar yaratmak istediğim için çok uygun fiyatlarla hizmete başlayacağım.

-- PAKET Başlangıç --

Uygulamanız Android platformu üzerinden yayınlanır.
Futbol, Araba yarışı, Motosiklet yarışı sistemlerini kullanabilirsiniz.
Reklam (Uygulama tanıtımı, Google+ , Yorum, Yıldız, Like) hizmeti ile oyununuzu üst sıralara taşırız.
Kazanç hedefi: 20 Bin Türk Lirası ( 6 AY )
Tek oyun hazırlanır.

400 TL

-- PAKET Pro --

Uygulamanız Android platformu üzerinden yayınlanır.
Futbol, Araba yarışı, Motosiklet yarışı, Otomobil,Tır,Otobüs Simulasyonu sistemlerini kullanabilirsiniz.
Reklam (Uygulama tanıtımı, Google+ , Yorum, Yıldız, Like) hizmeti ile oyununuzu üst sıralara taşırız.
Kazanç hedefi: 35 Bin Türk Lirası ( 6 AY )
Toplam 2 oyun hazırlanır.

750 TL

-- PAKET Gold --

Uygulamanız Android ve IOS platformu üzerinden yayınlanır.
Futbol, Araba yarışı, Motosiklet yarışı, Otomobil,Tır,Otobüs Simulasyonu sistemlerini kullanabilirsiniz.
Kazanç hedefi: 75 Bin Türk Lirası ( 6 AY )
Toplam 3 oyun hazırlanır.

2500 TL

GTA SİSTEMİ;

nEVz7a.png

GTA sistemi tüm paketler için ekstra 400 Türk Lirasıdır.

Forum içinden PM yoluyla veya [email protected] mail adresimden bana ulaşabilirsiniz.

Hepinize çok teşekkür ediyorum umarım birlikte bol kazançlar yakalarız.​

DynaType

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bana dolandırıcılık gibi geliyor. 750 TLye iş yapıyorsunuz hemen arkasından 6ayda 35bin TL kazanıyorsunuz aylık neredeyse 6bin lira. Kendin yap kendin kazan?

Sezgin75

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bana dolandırıcılık gibi geliyor. 750 TLye iş yapıyorsunuz hemen arkasından 6ayda 35bin TL kazanıyorsunuz aylık neredeyse 6bin lira. Kendin yap kendin kazan?

Öncelikle merhaba, ben zaten şuanda kendi oyunlarımı geliştirmeye ve yayınlamaya devam ediyorum ve zaten bu işten hayatımı kazanıyorum, hali hazırda geliştirilmiş olan sistemler ile düzenlenerek hazırlayacağım oyunlar haliyle aylarımı almıyor bu sadece bana sürüden kazanarak ek gelir imkanı sunuyor, amaç olarak bunu güdüyorum fikirlerinize saygım sonsuz.

Ayrıca kimin, hangi oyunun veya uygulamanın kime ne kadar kazandıracağıda cok belli olmuyor. Ayrıca para kazanılamaması durumda geri ödeme yapıyorum.

Oyunlar belli, görseller ortada, gelirler kanıtlanabilir, dilerseniz APK larını atabılırım telefonda oynayabilirsiniz, telefon numaramıda hizmeti kullanacak arkadaşlara vereceğim kimsenin bir şüphesi olmasın.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5