İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yükselişte olan 11 K XYZ Sitem Satılıktır

Milesrebel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site adresi : Pm ile verilecektir.
Site için istenen fiyat : 800 TL
Sitenin açılış tarihi: 15 yıl 6 ay önce ne zamansa o zaman
Kategori, sitenin içeriği nedir: XYZ Video
Günlük hit sayısı: 11 K
Ziyaretçi kaynağı: Yandex
Domainin yaşı ve Pagerank değeri: 15 - pr 0
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: Tümü
Hosting dahil midir: Hayır
Banlı olduğu sponsor var mı: Yok
Banlı olduğu arama motoru var mı: Yok
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi:Evet
Yazılım lisans sonlanma zamanı:Yok
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: Yok

25 Lira değerinde sitemde YAR-BOT vardır. Videoları bottan kendim özgün şekilde atmaktayım. Sayaç görmek isteyen arkadaşlara team ile detaylıca gösterebilirim o konuda içim çok rahat ve siteme güveniyorum. Yükselişte olan bir sitedir ve kısa süre içerisinde satılmazsa reklam alıp ben işletmeyi düşünüyorum hazır hitlerde yükseliyorken. Sizden ricam lütfen meraktan değil ihtiyaçdan pm isteyin. Cebinde 800 tl'si bulunan arkadaşlar iletişime geçerse kısa sürede işi halledebiliriz.

Siteye 301 atılmıştır. 301'den sonra site kendini toparlamıştır. Bunun bilincinde olan kişiler yazarsa sevinirim. Bu sektörde 301 atmak en doğal şeylerden biri zaten.

R10'da Milesrebel nickini kullanmaktayım. Orada bu konuların yasak olduğunu biliyorsunuzdur zaten. İlk mesajım diye kesinlikle güven sorunu yaşamayın eğer üyeyseniz ordanda pm atarım hiçbir sıkıntı yoktur.

ApSHe

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
fiyat ve detay alabilirmiyim birde googleden banmı yedi

fibeks

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba. Satış hala geçerli ise konu linki ile beraber pm alabilir miyim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5