İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yurt Dişi Cikişlari Tamamen çöktü.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
arkdaşalar 15 dk önce yurt dışı hatlar tamamen çöktü sanırım. hiçbir yabancı sitelere girilmiyor tr serverlar ise sanki pc den acıyormuş gibi acılıyor.

msn bile acılmıyor işler içler acısı.

V

varyemez

Misafir
Türk telekoma deli oldum kendi siteme 6 saat boyunca ulaşamadı dün bu kadar kaliteli hizmet vermek için nasıl yoruluyordur türk telekom çalışanları acaba.Kendilerine ve müsterilerine biraz saygıları olsa... Neyse bu mesaj uzar gider...

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yunanistanda 2 adet kablo zarar görmüştü. Sorunu düzelttiler. Hala sorun yaşayan varsa başka sebepte olabilir..

UguG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu hat tamamen çöksün, bir kaç ay internetsiz kalalım o zaman ne olacak bakalım...

Ben bekliyorum. Bu hat yetersiz. Bu kadar emin konuşabiliyorum çünkü çok yakın bir arkadaşım telekominikasyon mühendisliği son sınıfta okuyor. Türkiye'nin iç hatlarda kullandığı kablolar avrupa şartlarında uzatmalı prizlerde kullanılıyormuş :p tabi abartı ama Telekom'a kafa atma zamanı geliyor gibi :S

hitix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Marmarise gelen bir fiber kablonun kırılması ile oluşan bir sorundur. Tiscali çıkışlarında sorun yaşandı. Bu hatlar Türkiye için fazlası ile yeterli fakat sorunun ana nedeni multihome bir servis olmaması. 1 kabloda sorun yaşansa türkiyeden %40ı sorun yaşıyor. Zamanla bu da aşılır umarım. Daha düne kadar 40$ paket parası verip saatlerce bağlanacağız diye telefon numarası çevirirdik. Buna da şükür ne diyelim :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5