İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yurt Dışı Çıkışlarımı ölü?

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Çok hızlı olduğunu bildigim bir kaç siteye son 2-3 gündür çok yavaş giriyorum geziyorum. Herkeste mi böle acaba?

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
örneğin youtube dersek bende çok yavaş son 2 gündür

D

Dot Net

Misafir
tüm siteler çok kötü bende. doğru düzgün hiçbiryeri açmıyor

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
evet var bi aksaklık, 2 gündür durum bendede kötü.

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Türk Telekomünikasyon'dan yapılan açıklamada, Türkiye İtalya arasındaki MEDTÜRK Denizaltı Fiber Optik Kablo Sistemi 28 Ocak 2007 tarihinde Marmara denizinde hasara uğradığı bildirildi.

Açıklamada, uluslararası internet bağlantısının bir bölümünü sağlayan hasar nedeniyle kullanıcı tarafından farkedilebilir bir aksaklık meydana gelmediği kaydedildi. Açıklamada, yaşanabilecek kayıpların yedek internet kapasitesinden karşılanması için gerekli önlemlerin alındığı vurgulandı.

Arızanın türü nedeniyle yurt içindeki internet iletişiminde herhangi bir sorun bulunmadığı belirtilen açıklamada, söz konusu kablonun onarılarak arızanın en kısa süre içerisinde giderilmesi için gerekli girişimler başlatıldığı bildirildi.

Kaynak: ANKA

ismozalp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
yav o kabloyu bantlıyolarmı ne yapıyolarsa yapsınlar ben delirdim artık :(

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla ya bı fırtınada opuyor hep aynı kablo belkıde 1 tane vardır :D

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Açıklamada, uluslararası internet bağlantısının bir bölümünü sağlayan hasar nedeniyle kullanıcı tarafından farkedilebilir bir aksaklık meydana gelmediği kaydedildi.

Kaynak: ANKA

Birde bize sorun onu.

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Bu açıklamayı yapanların internet kullanmadıklarını düşünüyorum :)

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
Zaten küçük bir deprem de bizim denizaltı fiberler bozuluyor kopuyor.
ne olacak diye sormamız gerekir dünyanın en pahali interneti kullanacaksınız diger yandan bu bedeli verirken hizmetinizde düşük kalitede olacak. umarım evlerimizde 30 40$ gibi fiyatlara 10mbit hat ile baglanma imkanını bizde yakalarız.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
valla yaa...hepte italya hattı kopuyor başka kablo yok galiba :D...o varya fiber miber değildir harbiden kimbilir nasıl kablo :p

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Fiber kablolar onlar ki sadece bize bağlı degil bazıları koptumu başka ülkelerin bağlantılarıda aynı bizim gibi sorunlar yaşıyor. 30$ a 10mb bağlantı anca uzakdoğu ülkelerinde olur. 30$ a sınırsız 2mbit verseler razıyım ben.

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Sanirim duzelmis. Allah TTnet'in kablolarina zeval vermesin. Dunyanin en pahali internet hizmetlerinden birini, dunyanin en hassas fiberoptik kablolariyla kullaniyoruz:)

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Balıklar yemiştir balıklar,hep bu balıkların işi,telekom ne yapsın... :D

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
aynı berbatlıkta bende hala hic bir duzelme yok.

varyemez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Bu kablo her yıl 50 yerinden kopmak zorundamı sunu balıkların yemeyeceği malzemeden yapsalar ya :(

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5