İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yurt Dısında Yaptıgımız Uygulamayı Türkiye'de de uygulayalım Dedik

rosende

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Arkadaslar bız yurtdısı sıtelerde upload sitemize yonelık bir reklam calısması duzenledık.Soylekı

"
*Bızım vereceğimiz arsivi (keisnlike bır sıte reklamı ıcermez)her siteye 5 adet yayma şartı ile;
*Her yabancı içerikli site 0,30 YTL, Türkçe içerikli 0,10 YTL ;
*Toplam bir ayın sonunda bize yolladığınız linklerden çalışanların toplamı kadar ücret alırsınız...
*Alt sınır 50 sitedir.
*Ödemeler EFT yada paypal yolu ile yapılr
*Kayıt olmak isteyenler [email protected] adresine isim soyisim-mail adresi- kayıt olmak istiyorum adlı bir mail yollasınlar
*Aylar sabit olarak 1-ve 30 olatak değerlendirilecektir.
*Bir sonrakı aya aktarım yoktur.

katılmak ısteyenler katılabılırler

webyazilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben anlamadım ? biraz daha açar mısınız ? sizin vereceğiniz arşiv nedir ? her siteye yaymak ne demek ? size ne linki yolluycaz ? ayların sabit olarak 1-30 değerlendirmesi nedir ?

extra olarak referansınız kimdir / neresidir ?

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
1- File hosting sitesine yükledikleri linkleri size verecekler
2- Sizlerden ayrı ayrı yerli yabancı forum ve bloglarda dağıtmanızı istiycekler
3- Dağıtımı yaptıktan sonra ay sonlarında sizlerden dağıtımı yaptığınız sitelerin linklerini istiycekler kontrol amaçlı
4- Linkler doğru ve çalışıyor ise ödeme alacaksınız
5- Her forum yada blogta min. ayrı ayrı konulara ait 5 link vermelisiniz

sanırım sedat ın demek istedikleri bu :)

rosende

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
sağol sarget(ismini yazılmasını ıstemıyorsun) bu arada geçmiş olsun bir sorun olursa mesaj at

rosende

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bazı arkadaslar 2-3 defa mail atmıs ılgılenılmıyor dıye yanlıs anlasılmasın yogunluk var kısa surede ıletısım kurulacak...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5