İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yurtdisi projesi test.

xgitarx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
trgy projende başarılar dilerim; fikrimi sorarsan tasarım anlamında 10 üzerinden 6 diyorum ; sanırım nette yapmış, onlardan daha iyisini beklerdim.

gorkemsanal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tgy 20 yaşında bu bilgi :D nerden geliyor dostum üniversite öğrencisiysen buluşak biryerde :D görüşelm kaynaşalm :D

netster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
Turgay hiç anlamıyorum seni. Neden sadece tema satışı ile limitliyorsun kendini? Bu işi yapan bir dünya web sitesi var. Ayrıca şu siteyi tek bir adreste çok dilli olarak sunman daha iyi olur.

Site hakkında önerim ;

Tek adreste çok dilli bir web sitesi üzerinden satılan tema ve scriptler. Tüm dünyaya hitab et. Dil dosyasını gerekirse ücretli olarak farklı dillere çevirecek kişilerle anlaş. Temayı veya Scripti kim satın alır ? - webmasterlar. O zaman domain veya hosting firmaları ile anlaş , tema sat % bilmem kaç indirim kuponu ver satın alanlara.

Öncelikle bir düşün , diğer siteler varken insanlar neden seni seçmeli? Farklılık sun. O yüzden önerimi dikkate almanı isterim.

oh be boşalttım içimi :p

T

trgy

Misafir
Bu düşünce size hiç yakışmamış.

Bu düşünce yakışmamış derken neyi kasdettiniz anlamadım? Yine Türklere hizmet vereceğim, Türkçe dil desteği olacak, İngilizce bilmeyen tasarımcılara tema satabilmesi için İngilizce destek verilecek. Türkiye test yeri derken, tüm internete yayılmadan eksiklerimi görmem açısından söyledim yoksa Türkiye'yi küçümsediğim falan yok. Aksine Türk tasarımcı arkadaşlara yardımcı olacağım.

Turgay hiç anlamıyorum seni. Neden sadece tema satışı ile limitliyorsun kendini? Bu işi yapan bir dünya web sitesi var. Ayrıca şu siteyi tek bir adreste çok dilli olarak sunman daha iyi olur.

Site hakkında önerim ;

Tek adreste çok dilli bir web sitesi üzerinden satılan tema ve scriptler. Tüm dünyaya hitab et. Dil dosyasını gerekirse ücretli olarak farklı dillere çevirecek kişilerle anlaş. Temayı veya Scripti kim satın alır ? - webmasterlar. O zaman domain veya hosting firmaları ile anlaş , tema sat % bilmem kaç indirim kuponu ver satın alanlara.

Öncelikle bir düşün , diğer siteler varken insanlar neden seni seçmeli? Farklılık sun. O yüzden önerimi dikkate almanı isterim.

oh be boşalttım içimi :p

netster,

Ben düşünmedim mi sanıyorsun ama herbirşeye yetişemem, elimde imkan oldukça onları da yapacağım ama şu an elimden tek bir yere yönelmek geliyor o da en çok satılan ve kar oranı yüksek olan tema.

Belki 1-2 yıl sonra seri bir şekilde diğerlerine de yönelebilirim ama şu an kapasitem buna yetiyor.

kralburda

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Ubuntu'da header kaymış :) Belirtilen font ubuntuda olmadığından kayıyor. Oda halledilirse harika olmuş.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5