İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yurtiçi VPS

R

*reyeskane-

Misafir
Merhaba. TR'den VPS alacağım. Panel ve özellik farketmez. Sadece 1-2 denemem için kullanacağım. Uygun fiyatlar verebilecek varsa bekliyorum. Ödeme paypal ile yapılacaktır. Tşk.

D

DiziEvi

Misafir
*reyeskane-' Alıntı:
Merhaba. TR'den VPS alacağım. Panel ve özellik farketmez. Sadece 1-2 denemem için kullanacağım. Uygun fiyatlar verebilecek varsa bekliyorum. Ödeme paypal ile yapılacaktır. Tşk.

Merhaba buldun mu acaba ozel mesajla teklif yapanlar oldumu olduysa yazarmısın ne kadar acaba ??

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Neden gelmedi?

Çünkü Türkiye'de VPS satmak o kadar kolay bir iş değil.Aslında VPS satmak zor değil.Ama kaliteli hizmet için iyi yatırım gerekiyor.Bunu da Türkiye'de yapabilecek sayılı firma var.Onlar da iyinet'te gelip teklif vermezler.

www.websahibi.com a bakmanı öneririm.

R

*reyeskane-

Misafir
BiLHost' Alıntı:
Neden gelmedi?

Çünkü Türkiye'de VPS satmak o kadar kolay bir iş değil.Aslında VPS satmak zor değil.Ama kaliteli hizmet için iyi yatırım gerekiyor.Bunu da Türkiye'de yapabilecek sayılı firma var.Onlar da iyinet'te gelip teklif vermezler.

www.websahibi.com a bakmanı öneririm.

Tşk ederim. Biliyorum evet ama onlar paypal ile satmıyor. İyi okumanı tavsiye ederim

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pardon paypal'ı görmedim.O zaman paypal'ı birine bozdur o parayla havale yap.Eğer kendi banka hesabın yoksa bozan kişinin senin yerine oraya havale yapmasını rica et.

R

*reyeskane-

Misafir
:) Saolda , özellikle paypal istiyorum. Banka hesabımda var. O kadar bozdurmaya'da uğraşmak istemiyorum. Direk göndereyim istiyorum. o yüzden paypal.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5