İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yussuzlugunde bukadari.pess!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GuLSehri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Paraemon' Alıntı:
Eğer bilmedimiz bi durum yoksa ve tamamen kopyalayıp sana böyle bir mail atıyorsa yüzsüzlük yapıyordur.

Bişi sorcam ;

http://gulsehri.com/index/gulsehrimenu_09.jpg
http://gulsehri.com/index/gulsehrimenu_04.jpg

Bunların tasarımıda sana mı ait ? Yani bu jpgleride mi sen tasarladın ?

komple temayi photoshopta web save ile boldugume gore heralde bizim elimizden cikmistir:) ha birde sunu belirteyim takildigim yerlerde cok yardim aldim.tek basima yaptim desem yalan olur..genelde forumtr deki ustalar sagolsun.

GuLSehri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,
Berivan Algın ([email protected])
Mrb AskTuneli.Comun Sahibiyim Gorusmemiz Mumkunmu
---------------------
hanim efendi bir mail daha gondermis.artik senmi benmi kullanacagimiza karar verecegiz galiba:))))
valla bende sizin gibi dusunmuyor degilim.bu bir kamera sakasimi diyemiyecegim burdan olmayacagina gore.acaba biri benle kafami buluyor diyorum ama kafa bulmak icinde bukadar ugrasmasi acayip degilmi?

A

apaChe

Misafir
GuLSehri' Alıntı:
hayir degil 2 aydir ugrasip kendim o hale getirmisim. ne template nede o kisiden calinti..ilk gifinden son bitim gifine kadar elimde tum dosya orneklerile duruyor.eger tastiklise ilk mahkemede ben kanitlarim kendimi:)
gariban birine para yedirmis buna bir site yapicam diye.sans benim kapiyi calmis demekki..galiba yahoo yada google gibi buyuk bir sirket sanmiski kendini kac milyar verip birde temayi tastikletmis. mail adreside yalnis mail attim ama geri dondu sinirimi burdan duyurarak ona iletilmesi icin actim.

evet gulsehri hakli kendisi ugrasip yapiyor onlari grafikleride kendisine aittir. kendisini iyi tanirim.

A

apaChe

Misafir
http://www.asktuneli.com/ tarafinca yazilan bi yazi :

Sitemizdeki Tüm Bilği,Yazı,Grafik Çalışmaları Noter Onaylıdır.

Kopyalanması Yada Çogaltılması Yasaktır.

buna cok guldum yahu :) zaten calinti oldugu sitenin kaymasindan belli ayrica photoshop'ta oynanmis yerler var izler kalmis...

A

apaChe

Misafir
GuLSehri' Alıntı:
komple temayi photoshopta web save ile boldugume gore heralde bizim elimizden cikmistir ha birde sunu belirteyim takildigim yerlerde cok yardim aldim.tek basima yaptim desem yalan olur..genelde forumtr deki ustalar sagolsun.

aaaaaaaaa :) biraz zamanim olsa sana neler ogretecektim de zamanim yoktu o siralar

I

iyiyiz

Misafir
Bende bu konuyla ilgili bir sey sorayim:

Site tasariminin asil sahibi gulsehridir ancak asktuneli tasarimi a dan z ye calip noter e tastikletirse ne olur?

Evocel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
asksehri.com un sahibi bi kız işi bilmeyen Deli gibi uğraşan insanları kız olduğu için dolandırabileceğini sanan biri

GuLSehri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evocel' Alıntı:
asksehri.com un sahibi bi kız işi bilmeyen Deli gibi uğraşan insanları kız olduğu için dolandırabileceğini sanan biri

asksehri.com mu anlamadim ne demek istediginizi? asktuneli.com du konu adresimiz.ne demek istediginizi anlamadim. yoksa gulsehri.com danmi bahsediyorsunuz? simdi biri asktuneli digeri gulsehri olunca ikisinin yarisi asksehri oldu dogrusu:)

Evocel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pardon düzelttim asktuneli.com un sahibi yanlış yazmışım Bayandır Kendisi Adı gül sanırım öyle hatırlıyorum Love idi nicki

fugitive

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
komedi ya çal çal sonra bide utanmadan noterden tasdikli de

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Aşşağıda Adı Geçen www.xxx.com Adlı Sitenin ; www.yyy.com Adlı Siteden ÇAlınarak Yapıldığını, hatta band yemesin diye direkt jpg,gif subjectlerinin www.yyy.com ' dan alındığını bizzat gözlerimle gördüm ve tasdikledim.

Papua Yeni Gine 2. Noteri Baş Katipi

Saliha Açıkgöz
:D

HighVoltage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Domain Name: ASKTUNELI.COM

Registrant:
Berivan algin
Berivan algin ()
Yok adres felan
Ist
Ietanbul,34345
TR
Tel. +535.4613354

GuLSehri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ietanbul,
kacinci ilimiz ben yeni goruyorum?:)
birde yok adres felan da ne? bu neyin bilgileri ya anlamadim sitenin whoisimi?eger bu site whoisi se bu nasil domain register edilmis?

masterdolar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çalan çalana :)
Birtane.net çıktı bide daha önce orayı çalmış demekki

A

Ata

Misafir
vay anasını sayın seyirciler adamlar işi azıtmış artık ya direk linki bile kulanıyorlar adamlar akılı banddan yırtıyorlar ilginc duva ette seni mahkemeye vermesinler sakın :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5