İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yuzde 500 dusus

M

mavidusler

Misafir
Daha önce de benzer soruya aynı cevabı verdim. Düşüş inanılmaz.

Böyle giderse o kadar reklamın sayfalarda durmasının da gereği kalmayacak.

K

korsan_cd

Misafir
Basit:

-Türkçe reklam veren çok azaldı.
-Her önüne gelen adsense aldı böylece birim zamanda çıkan reklamlar daha çok tükenir oldu.Büyük gösterimi olan çok geniş içerikli portallar reklamları çok kısa zamanda tüketir oldu.
dahada düşecektir zaten zamanla.Hergün yeni yüzlerce yeni site açılıyor.Reklamlardan bu sitelerde pay alıyor.Böylece milletin, pastasına düşen pay azalıyor :p

M

M@latyæsporlu

Misafir
hayır reklamverenler acayip arttı eskiden olur olmaz yerde reklamsızölıktan yeşilkart çıkıyordu şimdi reklamlar itine dök zibil

vede şu an itibariyle adsensede 0.02 yi görmüş bulunmaktayım yeni arayışlar içerisindeyim gönderdiğim kaliteli hiti hak etmiyor bu adsense

yakında yar saçların lüle lüle google sana güle güle :p

R

rolfy

Misafir
sabredelim diye düşünüyorum arkadaşlar

belki rastlantıdır ama her ayın ilk bi kaç günü ciddi bir düşüş yaşıyorum, belki aylık kontrat ile anlaşmalı reklamverenler varsa onlarla bağlantılı olabilir

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
evet 01 de iyi giriş yaptı dedim ohh beöle giderse diger ayı aratmaz dedim 2. gün ise 70 tık 1,95$ oha dedim görüyorsunuz 70 tık kaç para vermiş. yuhh dedim..

R

rolfy

Misafir
işin komik yanı benim "tık"lar düştü,
tık başına verilen paraları bu nedenle tartışamıyorum :D

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bana ayda 1 hafta oluyor analmadığım oalydır 1 hafta boyunca 200 klik çok düşü verırken sornakı 3 hafta aynı olan 200 klik o rakamın 3 katı verıyor, bence reklamın pay oranı dıye bır oaly yok reklam veren azalmıyor tam tersı turkıyede çoğaldı bıle benceeeeee

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
aynı durum bendede var 3 gündür sürünüyor istatistikler.

bence Türkiyede google a reklam veren sayısı arttı. çok ilginç reklamlara rastlıyorum sitemde. örneğin . http://www.lokmaci.com/ :)

R

rolfy

Misafir
arkadaşlar, tıklama başına ücret düştü bariz, tıklama sayıları sürünmeye başlayan var mı benden başka?

M

M@latyæsporlu

Misafir
valla googlede eskiden en düşük 3 centti şimdi 2 centleri görüyoz... yeni alternatifler peşindeyim ;)

D

dursunbaba

Misafir
hem click hiti hem click/rate düştü ingilizce ve turkce sitelerimde durum ayni.

KaplumBaga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hafta sonlari 25% düsüyor Pazartesi --- Cuma iyi gidiyor :)
Soru sormus olayim bu arada konu uzasin

Sizdede Hafta sonlari düsüyormu?

DincerAydogdu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
29
9.234 68 0,7% USD 1,20 USD 11,05

Türkçe bir sitemin pazartesi istatistiği. Bence düşüş filan söz konusu değil. Lütfen arkadaşlar. Sadece biraz kafa yorup hangi konulardan nasıl kazanılacağını düşünelim. Malum havalar ısındı. Burada tecrübeleri çerçevesinde sözleri altın değerinde olan bir kaç arkadaşımız var. Söylediklerini dikkate alalım, sadece okumakla kalmayalım birazda kafa yoralım. for example : yoktur.

fat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
düştü

sayfa gösterimi ve clickler %1000 düştü.CTR 30 haziranda 7,2% 1 temmuzda 2,0%'a düştü ve kaznçlarda.bazı siterimim durumu normal. ama kazanan sitelerde inanılmaz bir düşüş ve temmuzda böyle devam ediyor .ingilizce forumlardada aynı şikayetleri olanlar var.

http://www.webmasterworld.com/forum89/7672.htm

sebep meçhul

fat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
DincerAydogdu' Alıntı:
9.234 68 0,7% USD 1,20 USD 11,05

Türkçe bir sitemin pazartesi istatistiği. Bence düşüş filan söz konusu değil. Lütfen arkadaşlar. Sadece biraz kafa yorup hangi konulardan nasıl kazanılacağını düşünelim. Malum havalar ısındı. Burada tecrübeleri çerçevesinde sözleri altın değerinde olan bir kaç arkadaşımız var. Söylediklerini dikkate alalım, sadece okumakla kalmayalım birazda kafa yoralım. for example : yoktur.

kafa yoruyoruz.yordukta.endişelenenler hile yapanrak kazananlar değil zaten.araştırıp keyword bulanlar.içerik oluşturanlar, kuralına göre oynayanlar.hile yapanlar zaten neden düştüğüne kafa yormazlar.

birde sezonluk işçi gibi havalar ısındı otele göçelim, kış geldi kayak yapalım gibi site içeriğinide anlamaıyorum.Benim bildiğim site hazırlanır 4 mevsim kullanılır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5