İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yüzde kaç vermeliyim????

PDET

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İş yerime web tasarımcısı alıp tasarım işine giricem.

Piyasa nedir. Yaptıkları işin ne kadarını onlara vermeliyim, ne kadarını ben almalıyım?

Sizce Proje bazlı mı maaş ödemeliyim yoksa sabit bir ücret + performans mı ödemeliyim?

Tavsiyelerinizi Bekliyorum

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bence aylık sabit bi ucret ver + scriptin guzelliğine gore sana kalmış bi prim verebilirsin :)

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Cok is alacaksan maasla calistirman iyi olur yoksa proje bazli. Kalem arttikca, birim kalem fiyati duser, kalem azaldikca birim kalem fiyati yukselir mantigiyla hareket edersen.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
piyasayı bile bilmeden nasıl girebiliyorsunuz bu işe?:)
bence biraz daha düşünün. bu işler o kadar kolay değil
yani bir tasarımcı alayım, bu işe gireyim demekle bitmiyor..

kolay gelsin

PDET

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kaç gün?

İyi bir tasarımcı iyi bir web sayfasını kaç günde tasarlar. Çiçek satan bir şirketin e-ticaret sitesi mesela. Kaç günde tasarlanır?

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2

heaven

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
copy paste ile 5000 $ kazanıyor iseniz korkmayın Alın işi bilen 2 kişiyi Kazancınız iki Katına çıksın :D

PDET

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ne alakası var?

Ya bi soru soralım dedik. Ne adamsınız ya.

captainzap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yapılan işe göre yüzde vermek en mantıklısı maaş sistemi ile çalışmanın pek doğru olacağını sanmam yoksa ben sabahtan akşama kadar tasarım yaptırırım adama olur mu öyle şey :) bu yüzden bir tasarım şirketinde çalışmıyor sabit parayla çalışılacak bir iş değil bence eğer sabit bir ücret verileceksede bu asgari ücret olmamalı komik oluyor :) ( bizzat şahitim )

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5