İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yüzüklerin Efendisi ; Kralın dönüşü

Marjinalsuttozu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Taaa o dönemlerden beri bu filmi izlemeyeceğim diye bir ön yargıya kapıldım 2 gündür ise ilk iki filmini izledim ve çok sevdim.Dün geceden beri türkçe dublaj ve hd olarak izlemeye çalışıyorum aramadığım yer kalmadı ama bulamadım : ) Bilen , gören , işiten varsa ve yardım ederse çoooook sevinirim : )

Not : İngilizcem kısıtlı filmin yarısını çöpe atmak istemiyorum.Altyazı ya da dublaj farketmez ancak HD değilse bir film o film benim için film değildir :p:şekil:

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
zamanında tüm seriyi satın almıştım, kendimle Sam'i aynı görüyordum filmde, Antalya'ya yakın biryerlerdeysen gönderebilirim

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
bende cd serini almıştım ta nezman öle durur.Blur rayi çıksın alcam.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
harika film ama dimi, dostluğun nasıl bişey olduğunu anlatıyor bi yandan

Marjinalsuttozu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Birde seriyi tamamlayabilsem tümden bir yorum yapabilcem ama izleyemiyoruz.İlk 2 film gerçekten başarılı.. : )

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
İzlediğim filmleri sıralarsak top 10 da seri olarak :D

Marjinalsuttozu sen şimdi yüzüklerin efendisini ilemediğine göre star warsıda izlememişsindir,matrix i , karayip korsanlarını , mumyayı veya jurasik parkıda izlememişindir.İzlenmezmi yüzüklerin efendisi 10 yılda be :D

Ayrıca aklımda kalan çok eski filmlerden iskelet anahtarıda öneririm.O gün başka bir ruh halindeydim ondan belki etkilenmişimdirde.Baya baya afallatmıştı yani:D

Sonracıma kelebek etkisi ,mr ms smit , born .... böle gider sabaha kadar:D

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
sanırım 2003 te almıştım, baya eskidi film ama cdler hala parlak
bulamadın mı hala filmleri

golge21

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Ben o zamanlar lar cd sini almıştım o kadra sevilen bir film olması rağmen pek sevmemiştim o filmi..:peh:

Marjinalsuttozu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Söylediğin tüm filmleri izledim : ) Ama bunda inat ettim izlemedim bir türlü...

Açıkcası benim favorim milyon kere izlediğim the Shawshank Redemption...

Marjinalsuttozu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Depresan yok yok yok ...Bu film sitelerini anlamak mümkün değil. Dizifrm'de mesela müthiş bi hd videosunu eklemişler ama ingilizce.Be adam Türkiye'de kaç adam o derece ingilizceye hakim insan bi alt yazı koyar : )

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
ingilizce megavideo da var tüm seri. alt yazılı bulabilir misin bilmiyorum ama.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
mozilla ile o sayfaya gir downloadhelper diye bi eklenti var onu kullanarak videoları indirebiliyorsun, indirdikten sonra bsplayer ile altyazıyı filme gömüyorsun:D önce uyumlu altyazıyı buluyorsun :D bunları da biz mi söyleyelim artık yahu :D

Marjinalsuttozu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Angelo sadece ingilizce : (

Depresan , downloadhelper ile indirdim zaten 2 partını ama dvd sıkıştırması ne hikmetse üstüne alt yazıyı ekleyemedim.8 ayrı alt yazı ilede denedim.Bunada daha fazla uğraşmadım sebebide ; Şimdi indirmeye başlasam min 1 saat , izlesem 2 - 2bucuk saat.Eee sabah benim yerime işe kim gidecek..Yarına artık : )

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
portatif dvd ler var 300 400 liraya bulursun sanırım belki de daha ucuzdur, çok işe yarıyor çünkü :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5