İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yuzyilin en iyi resmi secilmis..

S

SILAM

Misafir
Bu resim yuz yilin en iyi resmi secilmis..baktikca icim karma karisik duygulara boguldu..
yuzyilinresmi.jpg

limonabi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mükemmel bi resim.
minicik elini nasıl tutuyor doktor

H

hknylmz

Misafir
içim bi tuaf oldu yaw. Kan görünce bi tuaflaşıyorum.

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
hknylmz' Alıntı:
içim bi tuaf oldu yaw. Kan görünce bi tuaflaşıyorum.
yani o elin tutma sahnesi çok güzel bir şey ama kansız olması daha iyi olurdu dediğin gibi. ben maalesef böyle bir operasyona girmiştim ama tövbe bidaha sağlam bünye gerekiyor...

S

SILAM

Misafir
kanin cirkin goruntusu arasindaki..o minicik elin guzelligi insani anlatilmaz hislere kaptiriyor..hegun o minicik guzelim ele bakiyorum.baktikcada dunyaya daha baska guzellikle bakilmasini farkediyorum.bir dusunun,oyle bir yerdesinki disariyi gormemissin..nasil birsey olugunu bilmiyorsun..tuttugun nesne ne?valla yazacak soz bulamiyorum..

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
SILAM bayan olarak olaylara daha içten yaklaşabiliyorsun. malum biz bir arkadaşın dediği gibi biraz kazmanot'uz . biz hem ele hemde diğer detaylarada bakıyoruz . yani sadece baktığımızı görüyor, sizin gibi baktığımızı hissedemiyoruz...

S

SILAM

Misafir
annelik duygusu bu olsa gerek degilmi?:)kani bir tarafa birakip sadece minicik eli ve icindeki minicik beyini dusunuruz hep..

Editor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kandıların işi çok zor.ben dayanamam karnımın kesilmesini ..ama anneler herşeye katlanıyor.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Tuylerim diken diken oldu. Boyle anlar iste insanin sadece insan oldugunu hatirlatiyor, elektrik faturasinin son gununun gecmesi, Amerika'nin Orta Doguyu isgal etmesi, ust kattaki kiracinin yaptigi gurultu yuzunden kavga edilmesi hersey bos kaliyor hayatta :)

S

SILAM

Misafir
+100
cok guzel bir anlatilis tebrikler arkadasim..ozur biraz turkcem kitlastigi icin sozleri buraya dokmekte zorlaniyorum..ama benim hislerimide anlatmis oldun..butun acilara ragmen annelik mukemmel bir duygudur..ne olursa olsun cekilmeye deger..cunku ordaki kucucuk el bir gun geliyor senin elini tutuyor..gozlerine gulumsuyor..
( *_- )

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5