İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

zahir in telefonuna çıkan bayan diyorki bizimle bir ilişkisi kalmadı şu cepi ara.

aslano

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zahir nikli kişiden aldık

kayzerhosting com domain ve diğer sitelerindende sana ulaşılamıyor
bikaç gün önce aldığımız bir hizmet radyo 2 gündür durmuş vaziyetde

maillere cevap vermiyor

sitendeki normal iletişim telefonuna çıkan bayan diyorki bizimle bir ilişkisi kalmadı şu cepi ara. ben cep kontür da ödeyerek dahamı fazla magdur olacağım ne rezalet bir iş durum bu

madem bir kesinti sorun varsa sen bildirirsin veya beni ararsın başka birini verirsin vs.

nerdesin kardeşim bir şey söyle

acele gel çöz meseleyi?

Moderatör tarafında düzenlendi:

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
domaini olup uzatamayanlar için sorun yok gibi directide domainler başka bi resellera aktarabilirsiniz

aslano

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim directi den domain bayiliğim var en düşük fiyatlarla sorunsuz ordan online yapıyorum herşeyi

zahir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
biraz geç cevap olacak ama,

Sistemlerimizde Whm Sonic kullanıyoruz ve Cpanel den dilediğiniz an girip Stop, Start ,Suspend yapabiliyorsunuz,

bunu size ilk aldığınızda da anlatmıştım ancak sanırım anlamadınız , lütfen panelinizi inceleyin ve yapamıyorsanız hesabınızı kapatalım , kullanmadığınız hizmeti iade edelim.

bu arada mailime cevap vermiyor demişsin,

cevaplarımız size ulaştıda bizmi cevap vermedik??

birde telefon mevzuu var , telefon bilgilerimiz değişti şirket adresimiz vs de değişti , aradığınız numaradaki bayanın da dediği gibi o numara ve o şirketle bir alakamız bulunmamaktadır,

syg.
Kayzer Hosting
(namı diğer zahir :) )

aslano

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok gecikmeli maile de cevap verdiniz ancak belirttiğiniz gibi panele girip bakıyoruz Durum : Kapalı ! ve üstündeki başlat tıklıyoruz Radyo Başarı ile Çalıştırıldı diyor
ama gene geri dönünce Durum : Kapalı ! oluyor çalışmıyor, 6 gündür böyle

daha öncedende aylardır radyo yayınlayan bir radyocu niye kapayım ayarlarda bişi yapmadım diyor, 6 gündür ayarlara bakıyoruz düzelmiyor abi şifreyi eski haline getirdik sen panele gir bak ayarla aç .

burda 6 gün bir radyocunun yayını habersiz kesilirmi kesilirse bu şekilildemi kesilir olamaz bende böyle hostingcilik yok , kalan günün geri ödenmesi başka mesele habersiz kesmeniz ve çalışmaması daha kötü ve yaptırım gerektirir yoksa ben başka yerden devam ederdim kesilmezdi,

mailde panelden ayarlayın açık diyosun bakıyoruz Durum : Kapalı ! abi sen gir panele aç kaldır bu aç kapa iznini devamlı açık kalsın mümkünse. halen Durum : Kapalı !

Ekstra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Diğer konudada belirttiğim gibi kayzerden 130 civarı domain kayıt ettim, su anda 100 civarı domainim orada.

Bir kere paypal ile ödeme yaparken sorun oldu, msnde konuşur gibi mailleştik hemen düzeltti.

Sadece tecrübelerimi belirttim, zahirle hiç bir yakınlığım yoktur.

zahir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:) whm sonic panel yetkileriniz alınmıştır,

baştada belirttiğim gibi whm sonic kullanmayı bilmiyorsanız klasik radyo portu ve şifreleri vermemiz daha mantıklı idi,

yayınlarınızı kimse size haber vermeden kesmez,yayınlarınız kesilse bile sistem otomatik olarak başlatır, lütfen www.kayzerhosting.com/whm-sonic.html sayfasından sistem hakkında bilgi alınız.sizden habersiz hiçkimse şifrelerinizide değiştirmez müşteriniz sistemi öğreneyim diye kurcalamış ve işin içinden çıkamayınca sizden yardım istemiş tabi birazda suçlar ifadeler ile, zaten artık değiştirmeniz mümkün değil ancak bize haber verirseniz olabilir bu durum,

bu arada maillerinize verdiğimiz cevapların sizin mail adresinize ulaşmadığını ve geri döndüğünü daha öncede belirtmiştim sanırım , mail kotanız dolu ise bunu boşaltmazsanız biliyorsunuzdurki mail alamazsınız,

bu arada zaten aylık ödeme yapmışsınız memnun olmadığınıza göre başka biryerden radyo ayarlayabilirsiniz,

syg.

zahir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aslano, radyo hizmetinizi satın aldığınız tarih 04-Aralık-2007 dir, ve ocak 4 itibari ile sona erecektir, sorun yaşadığınızı iddia ettiğiniz sürede üzerine eklenecek ve hesabınız ayın 10 unda kapatılacaktır. çalışmalarınızda başarılar dileriz,

syg.

aslano

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zahir merhaba

msn.com mail hesabım Posta kutusu kullanımı: 5 GB'de %1

kullanımda

malesef kesintiler mesintiler olasılığı var diye msn mail kullanmayı tercih ediyorum adamlar bedava kesintisiz hizmet veriyo sağolsunlar,

en son açıldı ve düzeldi radyo şuan çalışıyo

ben senin işine yardımcı olmak istedim sana ulaşamayınca buraya yazdım,

hesap açılırken yardım bilgisi ve linkide vermiş olsan ve bunları bir düzende yapsan müşteriye bunu iletirdik.

önceki farklı sistemler kullanmıştık, ancak anlayamadık o paneli başlat deyince gene açılmamıştı.

verdiğimiz sözün arkasında durmak için ve sorumluluk taşıdığımız için 3 kuruşluk şey için bile uğraşmak durumundayız.

kolay gelsin diyorum

zahir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
buyrun ozaman size gönderilen mailin hata mesajı,

aslano

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
günaydın

burda msn açıklamasında sizi spam mail kabul edip engellemiş .

gönderen sunucu ve gönderen mail çelişiyosa engelliyor bu çok doğal normal bir posta gönderimi yapsanız spam filitresine takılmazdı sanırım başka neden olabilir,

zahir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mail serverımız gmail, google alt yapısını kullanıyoruz , her gün tüm müşterilere bu mail üzerinden cevap veriyoruz, hatta size bu mailden sonraki gönderdiğim maillerde aynı şekilde bu mail adresimiz üzerinden gönderilmiş durumdadır.

aslano

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gönderen adı From: "kamil Kose" <[email protected]>

yazdığınız için gmail le çelişmiş kabul ediyor gönderen adında başka domain yazılı olması buna sebep olmuş olabilir diğer sizden gelen mailledede aynı engel olmamış Kimden: kamil Kose ([email protected]) olarak görünüyor
en iyisi gönderen adına kayzerhosting gibi bişi yazsan sorun olmayabilirdi, başka bir engel ne olabilir bilelim aklınıza geliyosa.

zahir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gmail sistemleri aynı mail üzerinden 100 lerce farklı mail ile gönderime izin vermektedir. sistemlerine bunları tanıtmanız yeterli olmaktadır.

yani tek bir mail hesabı ile hem , [email protected] , hem [email protected] , hem [email protected] veya [email protected] şeklinde 10 larca maili kontrol ediyor ve gönderim yapıyoruz, buda gmail in güzelliği. gmail bu maillere pop3 üzerinden bağlanıp gönderim yapmaktadır, bu arada bu maillerin tamamı gmail in kendi alt yapısında barındırılşmaktadır yani gelmeme veya gitmeme diye bir durum kolay kolay olmamaktadır.

bu mail çıktısını buraya yazmamdaki sebep maillerinize cevap verilmiştir, ancak mail geri dönmüştür, bu tarz 3-4 undelivery mesajı gelmiştir. maillere cevap vermeme diye birşey söz konusu değildir.

dilerseniz konu anlaşıldığına ve netleştiğine göre kapatalım artık bu konuyu,

hesabınız ödeme yaptığınız ayın 4 ü itibari ile bitmektedir 6 gün hesabınıza ilave süre eklenmiş ve ayın 10 una kadar açıktır daha sonra hesabınız uzatılmayacaktır,

syg.

aslano

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hesap durumu tamam

mail de geri dönmelere gmail o sistem neden oluyorsa bu herkese olabilir spam olarak filtrelere takılıyor msn en büyük mail sunucu diğer msn kullanıcılarındanda dönebilecek, fakat son göndedikleriniz dönmemiş yoksa msn gmail rekabeti yüzündenmi engellendi

üstteki mesajınızı editleyip mail adımı silerseniz iyi olur spamcılar bulmasın diye [email protected] gibi sağol

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Bu hata mail atılan yani @kayzer.net ait serverda olan hatadan dolayıdır.

zahir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kayzerhosting com mail server ı google dır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5