İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Zapmedya Hala Nokia Ödemelerini Yapmıyor!

W

www.capturetv.com

Misafir
Ödeme alabilen varmı buradan ?
Mail atıyorum maillerime bile cevap verilmiyor artık

G

guajira

Misafir
Soğuk suyu hazırla. Gelirse soun yok, gelmezse içersin.

Ben Nokia işine arkadaşların ısrarına rağmen girmedim. Kendi görüşümü söyleyeyim, ödemesi zor gibi.

W

www.capturetv.com

Misafir
bunlar koskoca internet reklam şirketleri değillermi nokia bunlara parayı veriyor ama bunlar sırtlarından kazandıkları sitelere paralarını ödemiyolar.
Bunların aç kalmaları yakındır yada açlıktan böyle yapıyolar

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Koskoca İnternet Reklam Şirketi ve Zapmedya? daha ilk baştan nokia game başladığında burda çoğumuz yazdık kodlardaki karışıklıkları özensizlikleri daha verdikleri kodlardan para falan kazandırmicakları açıktı. bence ne mail atıp kendini üz stres yap ne de umut et. hiç zannetmiyorum. şans eseri gönderirlerse yine bi haksızlık çıkar o işten.

bi kere kodlardaki gerzeklik hakkında konuşmak için ilk nokia game başladığında aramıştım. bunu konuyla ilgili bi başlığa da yazdım ordan arama yaptırarak detaylı okuyabilirsin neyse aradım bi kız çıktı toplantda onlar dedi peki oldu o zaman dedim kapatırken oldu byeeee diye kapattı telefonu. büyük ihtimalle eve sobanın kenarına atmışlar bi pc kayınço görümce baldız hedemedyayız biz hödemedyayız biz diye şoolmuşlardır çok var öyle :)

HolyBoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
koskoca şirketmiş
insan şerefsiz olduktan sonra holdingi bile olsa miletin parasını vermez

örnek : cem uzan ve diğer tüm horcumcular

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi