İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

zebur isimli üye daha foruma giriyor bilgilerini istiyorum dolandırıcının

affet1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
zebur nickli üyeye 10 dolar paypal gönderilmiştir.karşılığında 15 tl misli.com hesabına ödeme yapacaktı.ama kayboldu hemen.dahada foruma giriyor utanmadan.bunlar utanmaz.şimdi sayacağım dökeceğim .site yetkililerinden üyenin üyeliğinin ivedi durdurulmasını kendisini tespit açısından tüm bilgilerinin tarafıma ulaştırılmasını rica ediyorum.tşk

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Mahkeme kararı olmadan bilgi alınmaz sizede iletilmez aksi suç olur zaten...Bence savcılığa gidin.

affet1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
elimde kanıt olmazmı tabiki var aramızdaki mesajlar ve gönderilen paypala dair kanıtlar var hepsini yazıyorum.dispute açtım ama kabul edilmedi onuda yazayım .yetkisiz işlemden açtım ama olmadı.şerefsiz dahada online oluyor.hepten delirtecek beni .

mesaj 1bana atılan ilk mesajı bunu ekran görüntüsü şeklindede alabilirim.

1-15 tl şans oyunları misli.com veya herhangi biri olabilir..

2. mesaj benim mesajıma karşılık Cevap: paypal
Alıntı:

Alıntı:

15 tl şans oyunları misli.com veya herhangi biri olabilir..

misli.com olur arkadaş paypalını gönder.üye no

paypal : [email protected]
kişisel ödemeler - borçlu olunan ödemeler
açıklama kısmına : domain payment yazınız.

şerefsiz birde domain payment yazdırdı.oradanda kıllanmadık.dert çıkarır inşallah şerefsiz.

buda gönderdiğim paypala ait görüntüdür.Hello amom amom,

Your payment for $10.00 USD to [email protected] has been sent.

It may take a few moments for this transaction to appear in the Recent Activity list on your Account Overview.

Payment details
Amount: $10.00 USD
Transaction Date: February 1, 2011
Transaction ID: 98P737606B621244V

View the details of this transaction online

Sincerely,
PayPal

Your monthly account statement is available anytime; just log in to your account at https://www.paypal.com/tr/cgi-bin/webscr?cmd=_history. To correct any errors, please contact us through our Help Center at https://www.paypal.com/tr/cgi-bin/webscr?cmd=_contact_us.

Please do not reply to this email. This mailbox is not monitored and you will not receive a response. For assistance, log in to your PayPal account and click the Help link in the top right corner of any PayPal page.

To receive email notifications in plain text instead of HTML, update your preferences.

en son ise açtığım disputeye karşılık gelen mesajıda aynen kopyalıyorum.Hello amom amom,

We have completed our investigation of your case and, as there is
insufficient evidence in support of your claim, we have denied your
Unauthorized Account Use Claim.

If you would like a copy of the documentation that was used in the course
of our investigation, please send a letter via mail to:

PayPal, Inc.
Attn: Unauthorized account Access Appeal
P.O. Box 45950
Omaha, NE 68145

In your letter, please include your name, the email address on your PayPal
account, and the date you filed the Unauthorized Account Use Claim.

Thanks,

Account Review Department

Please do not reply to this email. This mailbox is not monitored and you
will not receive a response. For assistance, log in to your PayPal account
and click the Help link in the top right corner of any PayPal page.

BC:pP-001-204-632-612:R1::2/1/2011:

tekrar diyorum allah belasını versin tüm şerefsizlerin

affet1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bilgi siteden her türlü alabilirim.en olmadı avukatların yazılı müracatı şeklinde alacağım.bu işi bu şekilde bitirebileceğini sanmasın.iinsan hem şerefsiz hemde yüzsüzde olabiliyormuş demekki.birde foruma giriyor.heralde bakıyor ne yazılmış.kendisini her an andığımıda unutmasın.mesajlara cevapta vermiyor.nede olsa yüzsüz.nickinide gören adam sanır.o nickide kirletiyor.

affet1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bu şerefsiz daha banlanmıyor.foruma girebiliyor.site yönetiminin bu şşşşşşeeerrrrrrrrrreeefffffffffssssiiiiiiizzzzziiiiiiiiiiiiiiiinnnn ivedi üyeliğini iptal edilp bilgilerini tarafıma ulaştırılmasını istiyorum.aksi atktirde bende foruma artık girmeyeceğim.nedeni şerefsizlerin burada halen varlığıdır.şerefsizler şerefsizlerin olduğu yerde olmalıdır.

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
arkadaşım, sen veya avukatın savcılığa şikayette bulunursun. açılan dosyaya istinaden sonra gelir bizden kullanıcı bilgilerini alabilirsin. bu tür bilgiler öyle taleple olmuyor maalesef.
bize kanıt sunman lazımki bizde kullanıcıyı banlayabilelim. ayrıca açtığın dispute'te bile yeterli kanıtın olmadığı yazıyor.

affet1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
tabiki yeterli kanıtımız olmaz.yetkisiz işlem şeklinde açıyorsunuz.ama yetkisiz işlem değil gerçekleşen işlem.benim bilgim dışında gerçekleşen bir işlem değil.diğer türlüde dispute açılmasına izin vermiyor paypal .çünkü işlem alışveriş işlemi olarak görülmüyor. size bütün kanıtları göndereyim istediğiniz tüm kanıtları.o kadar mesaja yazdığım profildeki yoruma bir cevap bile verilmemesi en büyük kanıttır zaten.kullanıcı yazılan mesajlar ve profilindeki yorumlardan sonra sitede çok kere loginde olmuştur.istediğinizi yaparsınız ama bu tipteki şerefsizleri üstüne basa basa tekrar söylüyorum bu tip şerefsizleri forumda tutarak bir yere varılamaz.

T

trgy

Misafir
tabiki yeterli kanıtımız olmaz.yetkisiz işlem şeklinde açıyorsunuz.ama yetkisiz işlem değil gerçekleşen işlem.benim bilgim dışında gerçekleşen bir işlem değil.diğer türlüde dispute açılmasına izin vermiyor paypal .çünkü işlem alışveriş işlemi olarak görülmüyor. size bütün kanıtları göndereyim istediğiniz tüm kanıtları.o kadar mesaja yazdığım profildeki yoruma bir cevap bile verilmemesi en büyük kanıttır zaten.kullanıcı yazılan mesajlar ve profilindeki yorumlardan sonra sitede çok kere loginde olmuştur.istediğinizi yaparsınız ama bu tipteki şerefsizleri üstüne basa basa tekrar söylüyorum bu tip şerefsizleri forumda tutarak bir yere varılamaz.

Çok biliyorsan buyur geç yap yöneticilik. Haklı olabilirsin ama bu şekilde giderek haksız duruma düşüyorsun. Biz kanıt ve belge olmadan kullanıcıları bir kişinin lafına bakarak uzaklaştıramayız. Haksızsın demiyorum bak sakın yanlış ama haklı da değilsin şu durumda.

affet1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
haklı değilmiyim.haksız olduğum tek taraf gösterin birdaha forumunuza girmem.haksız duruma düştüğüm nokta nedir.ben yöneticilik yapma taraftarı değilim.belge kanıt dediğiniz dedir.kopyaladım tüm bilgileri size özel olarak print sceerende yapıp göndereceğim bilgileri.hırsızlık,şerefsizlik,dolandırıcılık yapan kişileri(bu kişiler birde kendinizi dolandırdıysa) yazmak hata ise hata yaptık kusura bakmayın.birde kendiniz empati yapın bakalım ne olacak.

PetscHe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
arkadas yalan solemis olsaydi zebur denen kullanici burda haksizliga dustugu icn gelir adni kurtarmaya calisirdi demekki ortada bole bir durum varki adam konuya girip kendi hakkini savunamiyor bile..insan haksizliga dustugunde sinir kupune doner

affet1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
resimlerin hepsini print screen alıp dosyaladım.2 si şerefsizin mesajları diğeri gönderilen paypal.buraya nasıl ekleyebiliriz dosyayı bilmiyorum.trgy(admin) arkadaşa özel mesaj olarak yapıştıramadım dosyayı.dosyanın nasıl ekleneceği konusunda bilgi veren olursa sevinirim.tşk

affet1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
arkadaş rapor edebilirsin serbestsin.ama şunuda bilmelisin bu adam 10 gün önce beni dolandırdı bas bas bağırdım üyeliğinin durdurulması için ama sonuç alamadım.4 gün evvel bir arkadaşı daha dolandırdı.halen üyeliği devam ediyor.o kişiden bahsederken ne söyleyeyim yada nasıl anayım bu adamı sizce .asıl bu kişileri rapor edin mümkünse.çünkü onların yaptığı ayıp değil.başka ifadelerle anılır.kendimi zor tutuyorum.sizin başınıza gelse sizde anlarsınız.o kişiye edilen yazılan her yazı bence müstehak.az bile yazdım bence .

affet1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
site yönetiminden yanıt istiyorum.zebur nickli üye beni dolandırmıştır.siteye bunu defalarca aktardım.bu üyenin sistemden uzaklaştırılmasını istedim. yanıt alamadım.sonra bu üye yine bu forumda gitti başkasını dolandırdı.benim üyeliğimide başka bir üyenin zebur nickli üyeye kötü söz sarfettiğim gerekçesiyle başvurusuna istinaden geçici süreyle durdurdu site yönetimi.zebur nickli üyenin üyeliği ise halen aktif.3. bir dolandırma için amade vaziyette.site yönetimi benim üyeliğimi jet hızıyla dondururken bu üçkağıtçılığı belgeli arkadaşı halen tüm çabalarıma rağmen sitede tutuyor.artık benden bu kadar.2. dolandırıcılık engellenebilirdi çok uğraştım nafile.site yönetiminin bu konuya açıklık getirmesin;,bu kişinin halen neden sitede tutulduğunun,benim üyeliğimi dondurmadaki çabanın neden bu üye için gösterilmediğinin yanıtını istiyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5