İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Zend Guard Hizmeti

K

kapikulbu

Misafir
Hizmet kaldırılmıştır. sözleşmeyi okumadım ancak satın alırken sormuştum bir sorun çıkarmaycağı söğlenmişti. malum yazılı olan daha geçerli. bu sebebten dolayı konuyu siliyorum.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Merhaba Arkadaşlar,

Bugün Zend Guard yazılım lisansı satın almış bulunmaktayım. Eğer kendi yazdığınız PHP ile ilgili irili ufaklı programlarınızı lisanslamak ve şifrelemek isterseniz yardımcı olabilirim pek tabi uygun bir ücret karşılığında. Eğer elinizde müşterilere satacağınız programlar varsa ve bunların dağıtılmasını yada isteğiniz dışında değiştirilmesini istemiyorsanız veya belli kısıtlamalarla dağıtmak istiyorsanız ve zend guard için 900 euro ödeyecek bütçeniz yok ise benle irtibata geçebilirsiniz.

Genel olarak dosya şifrelemin dışında aşağıdaki lisans yöntemleri sunuluyor.
  • Kullanıcı Limiti - Programın kullanımını aynı anda bağlanan kullanıcı sayısına göre sınırlama.
  • Zaman Kısıtlı - Lisans belli bir süre geçerli olmasına yönelik lisanslama.
  • Ağ Dilimi - Belli bir IP adresi yada aralığı yada ülke olarak kullanımını sınırlama.
  • Belirtilmiş Sunucu - Lisans donanımsal olarak bir Sunucuyu tanır ve başka sunucuda çalışmaz.
  • Kullanım Kısıtlamaları

Zend Guard lisans anlasmasi uyarinca bu teklifin lisans anlasmasina aykiridir.

http://www.zend.com/products/zend_guard/license_agreement
2.3. Internal Use at Designated Site. The Software may be used only at the Designated Site and on the Designated Computer for which Licensee has paid the applicable License Fee. Licensee may only use the Software for its internal business use and not in the operation of a service bureau, time sharing or outsourcing service or for the benefit of any other person or entity.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5