İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

zeusmaster sen kimsin bilader

SuSKuN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadasim sen kimsin de benim mail adresimi yazip lan lı manlı konusuyorsun..?

Benim seninle hicbir alisverisim olmadi yalan soyleme adami hasta etme..

Derdin varsa gel cozeriz tanisiriz..

Burada dandik dandik yazı yazma beni hasta etme ne lan bu seni tanimiyorum..

bot script satisinda benim kodlarımı satıyorsun diyorsun..

ahlaksız sensin laflarına dikkat et iğnelerim seni yaz bu konuya cevabi ulas bana :mad:

[email protected] ekle derdin varsa cozeriz...

yazdığın konu burada googlede arardan buldum.. davan kimle senin ne ayaksın

http://forum.iyinet.com/script-satisi-siparisi/95691-wordpress-inndir-com-botu.html

SuSKuN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sepulchral a ispatlamış adam bence ona sor.

o kim o gelsin bu iste benim adımı kullanan denyo serkan diye biri altına benim mailim yazılıyor..

bu zeus denen kafasız adam da beni yazıyor foruma..

bu mesel açikliğa kavusacak arkadaş.

zamanim bol beklerim.

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bu uslupla çok beklersin arkadaşım

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Merhaba ,

Lütfen belirtmek istediğiniz eleştirinizi veya derdinizi düzgün cümleler kurarak belirtiniz. Buranın yol geçen hanı olmadığını biliniz. Çözümcül bir yaklaşımla çözüm arayınız insanlara yaklaşım şekliniz ve kendinizi savunma şekliniz yanlıştır, bu tutum ile bir şeyler anlattıkca haklı olduğunuzu düşündüğünüz bu konuda haksız olabileceğinizin kanaatindeyim.

Tarafınıza belirtilmeden veya sizin ile ilgisi olmayan bir konuda adınız , e-mail adresiniz geçiyor ise bunu yukarıda belirttiğiniz cümleler ile değil. Daha yapıcı ve derdinizi anlatır bir şekilde dile getiriniz.

Cümlelerinizi kurarken lütfen insanlara kaba, aşırı negatif yada aşağılayıcı nitelikte uygunsuz dil kullanmamaya özen gösteriniz.

Lisans

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
suskundünyam sen şu ünlü veritabanı hırsızı değilmisin? senin ne işin var burada git hek sitelerinde takıl, moderatörlerde googleden sorgulayabilirler bu kişi veritabanı hırsızıdır, hakkındaki konulara googleden ulaşılabilinir.

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
kendi kurlalarına uymayan biri hakkında ne düşünülür ki.

http://suskundunyam.com/suskun-dunyam-kurallari-t3.html?

13. Baska bir üye için agza alinmayacak laflar ya da asagilayici cümleler kullanan, ya da her türlü Boardun huzurunu kaçirmak isteyen kullanicilar hakkinda derhal 1. ihtar verilir, ayni hatayi ikinci defa yaptiginda derhal Boardumuzdan uzaklastirilir.

15. Board kurallarina uymayan katilimcilarin boarda yazi yazmasi engellenecektir. Bu islem ihtar verilmeden de yapilabilir.

SuSKuN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba ,

Lütfen belirtmek istediğiniz eleştirinizi veya derdinizi düzgün cümleler kurarak belirtiniz. Buranın yol geçen hanı olmadığını biliniz. Çözümcül bir yaklaşımla çözüm arayınız insanlara yaklaşım şekliniz ve kendinizi savunma şekliniz yanlıştır, bu tutum ile bir şeyler anlattıkca haklı olduğunuzu düşündüğünüz bu konuda haksız olabileceğinizin kanaatindeyim.

Tarafınıza belirtilmeden veya sizin ile ilgisi olmayan bir konuda adınız , e-mail adresiniz geçiyor ise bunu yukarıda belirttiğiniz cümleler ile değil. Daha yapıcı ve derdinizi anlatır bir şekilde dile getiriniz.

Cümlelerinizi kurarken lütfen insanlara kaba, aşırı negatif yada aşağılayıcı nitelikte uygunsuz dil kullanmamaya özen gösteriniz.

merhaba

peki hocam dediğiniz gibi konusacağım..tesekürler kilit açıldığı için

SuSKuN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
suskundünyam sen şu ünlü veritabanı hırsızı değilmisin? senin ne işin var burada git hek sitelerinde takıl, moderatörlerde googleden sorgulayabilirler bu kişi veritabanı hırsızıdır, hakkındaki konulara googleden ulaşılabilinir.

Lisans ,

hadi ya veritabanı hirsizi olduğmu kanıtlayabilirmisin ?

ben o illegal olan vatandaş suskundunyam değilim benim nickim suskun ..

her neyse eğer benim o olduğumu kanıtla sana çeker giderim şu forumdan kanıtlayamazsan sana güle güle :) :d

SuSKuN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kendi kurlalarına uymayan biri hakkında ne düşünülür ki.

http://suskundunyam.com/suskun-dunyam-kurallari-t3.html?

13. Baska bir üye için agza alinmayacak laflar ya da asagilayici cümleler kullanan, ya da her türlü Boardun huzurunu kaçirmak isteyen kullanicilar hakkinda derhal 1. ihtar verilir, ayni hatayi ikinci defa yaptiginda derhal Boardumuzdan uzaklastirilir.

15. Board kurallarina uymayan katilimcilarin boarda yazi yazmasi engellenecektir. Bu islem ihtar verilmeden de yapilabilir.

ve üçüncü olarak.. ozcan üstad..

kendi kurallarımı çok iyi biliyorum..ancak kendi sitemde hiçbir konuya yaklasimim böyle olmadı çünki bu vatandaş beni çok kizdirdi..kendisi üçkağıtçı diye r10 a konu açacaktım allahından bulsun diye vazgeçtim

adam tutmuş beni foruma yazmış üstelik üçkağıtçı diyor..bi sürü sey soyluyor arkamdan..

ben sana parani verdim sen sozunu tutup botunu teslim etmedin..ayrica bak bakalim kaç kisiden aldığım scripti satmısım ben o kadar serefsiz ve adi biri değilim..

gelelim o serkan denen ahlaksız herife..

neden o benim adımı kullaniyor benim mailimi veriyor onuda bilmiyorum yonetimden gerekeni yapmasini istiyorum..kanit olarak ne isterse sunmaya hazirim..

Saygilarimla

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5