İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ZionWeeb - Açılışa özel %33 İndirim | Wordpress | VBulletin | Responsi

ZionWeeb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
(İçeriği Görebilmek İçin Resmi Büyütün)
e478593c00.png

garfidesign

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba. Sadece android dünyasına ait haber ve bilgi portalı için wordpress altyapılı bir site düşünüyorum.domain ve hostingi hazır olan bu siteye sizinde fikirlerinizden yararlanarak ücretli bir tema almak istiyorum. Bu konuda siteyi baştan sona çalışır hale getirme ve ay zamanda danışmanlık hizmeti almak istiyorum. Tüm kurulum seo eklentiler ve belli bir süre danışmanlık hizmetini aşşağa yukarı ne kadara satın alabilirim.

İyi. Çalışmalar

ZionWeeb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba. Sadece android dünyasına ait haber ve bilgi portalı için wordpress altyapılı bir site düşünüyorum.domain ve hostingi hazır olan bu siteye sizinde fikirlerinizden yararlanarak ücretli bir tema almak istiyorum. Bu konuda siteyi baştan sona çalışır hale getirme ve ay zamanda danışmanlık hizmeti almak istiyorum. Tüm kurulum seo eklentiler ve belli bir süre danışmanlık hizmetini aşşağa yukarı ne kadara satın alabilirim.

İyi. Çalışmalar

Merhabalar, maalesef danışmanlık hizmetimiz bulunmamaktadır.

vicerhans

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Zionweeb denilen bu sirkete guvenerek istedikleri ucretin %50 sini odedim. Ve soyledikleri zamanda bitiremeyeceklerini soylediler. Bende dogal olarak parami geri istedim. ve yurt disinda olmami firsat bilerek odememi yapmadilar. 1 hafta once odemeyi yapacaklarini soylediler ama hala odeme elimize ulasmadi. Maalesef kendilerini 150TL icin kucuk dusurduler. O yuzden bu kisilere is vermeden bir kez daha dusunun derim.

Isteyen herkese skype konusmalarini yollayabilirim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi