İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Zippo Maça Ası " Lucky Ace " kutusunda sıfır orjinal turuncu bantlı

stormwinder35

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar elimde ABD'den orjinal Zippo maça ası modeli var. kutusunda orjinal ve henüz dokunulmadı bile. piyasada bu fiyata bulamazsınız. fiyat 48 Tl.. almak isteyen olursa 0 505 736 31 71 telefondan yada buradan ulaşabilirsiniz. devmlı nete giremiyorum cepten ulaşırsanız daha hızlı alışveriş yapmış oluruz.

mhmt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Açıkcası cep telefonu numaranızı yazmanız çok hoş olmamış. Özel mesaj ile belirterek daha uygun olurdu. Ayrıca resim eklemeniz mümkünse sevinirim.

stormwinder35

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kusura bakmayın haklısınız forum kurallarını bilmiyordum. umarım resim yüklemeyi becerebilirim..

stormwinder35

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"lucky ace" modeli satılmıştır. şu anda elimde 2 adet zippo "black matte" var. yani düz siyah mat. zippolar kutularında sıfır ve orjinal.turuncu bantı üzerinde. isteyenler olursa özel mesaj yoluyla yada yukarda yazılı telefondan ayırtabilir. fiyatta anlaşırız, çok uygun fiyatlara satıyorum..

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
black matte için fiyat, kargo vs. bilgileri içeren mesaj gönderirseniz sevinirim.

stormwinder35

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fiyat olarak 45 tl düşünüyordum şu anda 42 tl ye indiriyorum..Türkiye'de bu fiyata hiçbir sitede hiçbir mağazada bu zippoyu bulamazsınız..evet fiyat 42 tl..dedğim gibi isteyen ö.m atabilir isteyen 0 505 736 31 71 nolu telefondan mesaj atabilir..

# MujaHeed

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Lucky Ace satın almak isterdim, black matte'ın resimlerini koyar mısınız?

T

trgy

Misafir
Ürün geldikten sonra ödeme yapabilirsin diyorsan alayım. İzmir'de isen elden alayım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5