İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Zirve100.Com Ne yapmaya çalışıyor???

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet arkadaşlar zirve100.com a sitemizi eklemeye çalıştık. mp3 içeriğinden dolayı almadıklarını söylediler...

www.zirve100.com a girin bir bakın www.veya.net ve www.idoclub.net bunlar ne sitesi allah aşkına zirve100.com u çoluk çocukmu yönetiyor??? defalarca mail attım. mp3 sitesi almıyorsanız hepsini silin. böyle işine geleni alıp işine gelmeyeni almamazlık olurmu???

Böyle saçmalık olurmu mp3 kelimesi geçen tüm siteleri silseler bir elin parmakları kadar site kalır diye düşünüyorum.

Yani benim burada kızdığım yapılan haksızlık tamam mp3 sitelerini almayın ama hepsine aynı muameleyi yapın.

HAKSIZMIYIM???

B

Bedavalar-Net

Misafir
lovemove sana %100 katiliyorum,benim bir sitemide icinde mp3 var diye kabul etmedi,ama sitede ne mp3 var nede mp3 indirtiyorum,site bildiginiz link sitesi hayret bisey ya.Mail attim,dedim öyleyse listenin yarisini silmen gerekli.Neyse yalakalik olsun diye demiyorum en iyisi yine iyinet.com

eXtreme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zirve100 zaten ezelden beri yamuk.

iyinet de uslanmaz.com u almıyor. 2-3 hafta önceki site admininin kişisel mesajına göre içeriğim uymuyormuş. kel alaka.

benim bildiğim adam gibi toplist yok.

excoder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynen ben de aynı sorunu yaşadım, mp3 sitesi diye kabul edilmedim. cevap yazdım listede bir sürü mp3 sitesi var onların üyelikleri neden iptal edilmiyor? çifte standart mı yapıyorsun fln diye sordum, ama cevap vermedi :)

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ben Oraya Eklemeyi bile uygun görmüyorum
Bir Kere Renkleri Kötü :D
Listeye Bakıyorum Yarısında Müzik,Mp3 Download Yazıyor..

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zirve100.com eski itibarını kaybetti arkadaşlar... böylesine ismini duyurmuş bir toplist herkese farklı muamele yaparsa artık yani ne diyeyim...

Link100.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eski popileritesini kaybetti yakında eg-zotik site bile almaya başlarlar. mp3 sitesi almıyoruz diyorlar mp3 siteleri dediğiniz gibi sitede şuanda üye..

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
artık eski hiti kalamdı ne işlerle ugraşıyor bilmiyorum. yanai ne kendi hiti nede gönderdiği hit iyi ve yeni yeni kurallar koymaya başladı..

SeVeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Zirve100 güncel kalamadı. İyinet sürekli gelişen bir toplist. archive.org'a girin bakın ne evreler geçirmiş iyinet. Ama zirveye bakın, hep aynı. Renkleri bile değiştirmediler. Nice webmaster sitesini tutturmak için uğraşırken, onların tutmuş bir siteyi böyle harcamaları gerçekten üzücü..

N

!n dream

Misafir
asıl anlamadığım bu zirve100 sitenizi onaylamakta mecburi mi ?
madem istemiyor, hit göndermeyin olsun bitsin.

klarnet.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar almiyorsa ustelemeyin.. iyibir site olarak kendinize guveniyorsaniz zirve100 olmasada olur. ama haksızlık yaptıklari ortada.. İdoclub Zirve100 de yer almak için normal bir site gibi uye oldu. sonra mp3e döndü.. ve bunlar gibi bircok site var. zirve100 ezelden beri dandik hala daha dandikdir benim gozumde aslinda hah bu cok profesyonel diyecegim bir listeye rastlamadim.. Çünkü hepsinde bir acik mevcut :) saygilar..

DeviLLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zirve100.com iyidir iyi ;) istikrarlı yönetici vesselam.. hiç değiştirmedi sitenin arayüzünü. allaha şükür az çok geliyor bişeyler.

R

ReaL

Misafir
bir zamanlar zirve100 amcamında forumu vardı ama baktıki foyası ortaya çıkıyor yavaş yavaş naapsın garibim kapatıverdi..

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
zirve100 ün sahibi mühendis bir abimizdir.
adam işten güçten ilgilenmiyor artık toplist ile.Çoluk çocuk ile ugraşmaktan bıkmış.işine gelmeyen çıksın gitsin mantığı var adamda.
kralda benim padişahta diyor yani :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5