İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

zirve100 den mesajj

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Sitemi zirve100'e ekleyeyim dedim. Mailime zirve100'den gelen mesaj siteniz kabul edilmedi seklindeydi. Neyse admine mail attim neden sitem eklenmiyor diye. Gelen cevap şuydu. Sitenizden sohbet kısmına bağlanıldığında chate bağlanan kullanıcılar küfür ediyor :)

Bu mesajdan sonra koptum ben. Nedense hiçbir sitemi zirve100 kabul etmez. Edilsede birkaç hafta icinde siliniyor. Anlamıyorum ne acaip bir adam bu. Ve çoğu kişide benim durumumdadır zirve100 karşısında. Gidip şimdi foruma şu site hile yazıyor şeklinde bir mesaja tın. O site hemen silinir :)

E

erotika

Misafir
Haklısın kardeş.
Uyuz bir list ve admini de muhtemelen öyle.

Ver 100 milkyon seni bir jhafta tepede tutsun. :)

AŞırı da saçma yönetiliyor tıpkı dediğin gibi..

Zaten piyasada en iyi list kim ? webservis & iyinet ..

Hem gönderdikleri hitten hemde panelleri vs vs herşeyinden ben memnunum..

Bossek

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence de ben de mail attım dedim listen sapıtmıs bu ne ya hep baslarda sacma sapan siteler var .bence artık bir el at dedim bak elit100 de böyle gitti bakımsızlıktan demiştim.

Arkadaslar her ne kadar iyinet - webservis olsada. Bircok kişinin bilmediği veya bildiği özellikle kaliteli bir site olan www.realist.gen.tr yi tavsiye ederim. Ziyaretçi sayısıda tekil 7000 - 10.000 kadar. Realist yetkiliside her gecen gün daha da bu sistemi geliştiriyo.

İstatiksel panelide oldukca güzel.

Örnek : http://www.realist.gen.tr/istatistik/2080/

H

hitmp3tr_com

Misafir
ben burada hep yazıyorum realist zirvenin yerini aldı diye ve eskiden 3 büyükde zirve vardı artık realist var.

kesinlikle çok güzel panel müthiş ve çok hit yolluyor.

bana günde 400 tekil yolluyo bilmiyorum herkese yolluyomu.

Bossek

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:) galatasaray besiktas fenerbahce olayı yaptın :)

16 TEXAS 1963

E

erotika

Misafir
realist eg-zotik siteleri almıyopr işime gelmez :D
ayrıca tekili o kadar olması da bence önemli dğeil ki mp3 site mkayıtlıydı çıkardım şuan oradan

iyinet daha çok hit gönderiyor şahsen bana :)

S

Senbul

Misafir
Realist her siteyi kabul etmiyor sadece mp3 sitesi değil yani bazı normal içerikli siteleride almıyorlar.Kaliteyi on planda tutmak istiyorlar ve seciçi davaranıp temiz bir liste sunuyorlar.

hdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Realist'i bende severim, öncelikle arayüzü temiz bir site. Bir de beni 1 saat içinde kabul ediyorlar, ondan seviyorum :D

E

erotika

Misafir
kaç yıldır realist var ayrıca tekil hiti önemli değil
iyinet in tyekili hepsidnen az olsun ma favori iyinet
vede webservis.

eXtreme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim bir sitemi de mp3 içeriği yüzünden almadıklarını yazmışlar. daha yeni... yani listede onlarca mp3 bölümlü site olmasa neyse :)

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
o dallama zirve100.com dan benim kadar gıçık olan yoktur bu forumda :D
toplist için iyinet en iyisi.Dahada iyisi hiç birine girmemek. :D

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mp3 ibaresı geçıyorsa arama veya kelımler içerisinde zirve100 kabul etmıyor,
ancak şunu soylemek lazım,
iyi net turkıyede en ıyı ıstatistiği tutan sıte uzerıne tanımam ancak bana az yolluyor diğerlerıne oranla en ıyı webservis yolluyor şu anda..

Z

zeynelkoc

Misafir
zirve100 şu anki yerini çoktan hak etmişti

50 tane mail attım belki insan nezaketen cevap verir ilgilenmese bile

H

hitmp3tr_com

Misafir
iyinetin istatistikleri iyi diyorlar ama iyinet az saymıyormu sizin hitlerinizide ?

yani istatistiği iyi olsada hiti az sayıyor.

S

Senbul

Misafir
uslanmaz' Alıntı:
benim bir sitemi de mp3 içeriği yüzünden almadıklarını yazmışlar. daha yeni... yani listede onlarca mp3 bölümlü site olmasa neyse :)

evet bazen cok tuhaf sebeplerden kabul etmiyorlar.İlginç bir durum.Herhalde onay veren arkdasın morali bozuk olunca kimseyi almıyor siteye :D

E

erotika

Misafir
:)
Şuan toplistlerde
webservis tam
zirve100 abarı ve fazla
iyinet te normalden biraz az sayıyor % 80 felan sayıyor sanırım.

Zirve100 dangalak kaale bile almayın.. % 150 bile sayabiliyor tekili.
Neyse iyinet e ekleyin bide webservis e.

eXtreme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
webservis de tam saymıyor. hiçbiri tam saymıyor fakat gene en sağlam türk webservis. en azından en kullanışlısı... iyinet ile diğer toplistler arasında bazen uçurumlar oluyor aynı sitenin günlük hit sayısında. o nasıl oluyor çözemiyorum. bence extremetracking.com en düzgünü.

E

erotika

Misafir
webservis'te kayıtlı sitem tam 1 br hafta boyunca server la aynı bilgileri verdi
sayısı sayısına. :)

genelde de 100 den fazla oynama olmuyor..

Neyse canım webservis iyinet kaydedin işte :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi