İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ziyaretci defterine oto mesaj?

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam benim ziyaretcidefterime hergun ingilizce mesaj yaziliyor coguda reklam yapiliyor ip bakiyom hep degisik bu nasil yapiyor nasil engelerim otomatikmi yapiyor yoksa bilerek yaziyor anlamis degilim ama sile sile bir hal oldum caresi bilen bizahmet söylesin...

Ayrica php den anlayan biri ariyom hem arkadashatti yerimde bir sorun var baktirmak istiyorum hemde phpbb foruma yeni style yapcam yardimci olcak phpden anlacak birini ariyorum. Eger yardimci olcak kimse varsa allah rizasi icin bana p.m atsin...
saygilarimla

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar yokmu su sorunumdan anlayan hergun ziyaretci defterime yazilar yaziliyor ingilizce hemde reklamli sanki otomatikmen yaziliyor bunun engelemesi yokmu?

webrlis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bunu engellemenin iki yolu var
1. güvenlik kodu kullancaksın
2. mesajları admin onaylı yapacaksın

deeper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Admin yoluyla yapmanı önermem neticede panelde binlerce mesaj olur, en iyisi en sağlamı güvenlik kodu.

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
.htaccess den ip banlayabilirsin. ben öyle yapıyorum bi işe yaramıyo yine aynı ip ler gelip yazmaya devam ediyo. bi araştır istersen belki de bişeyi yanlış yapmışımdır. doğru yolunu bulursan yazarsın.

deeper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
php için yazilmis yuzlerce guvenlik kodu var, google'da arayabilirsin reklamdan sayılmazsa ceviz.net php bölümünde güzel örnekleride mevcut.

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
gitme.net/php olacak orda sanırım. basit ama iyi yine..

-- edit --
baktım site kapalıymış ulaşamadım siteye. localde olacaktı dur ekliyim

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaa kardes tsk ederim ama cok degisik bu ayrica yazmiyor nasil eklendini ben bir su kulandigim ziyaretci defterinde cok guzel bir guvenlik kodu bulmustum guzelde eklemisti ama adresi suan bulamiyom :( su guvenlik kodu bulmak ne zormus ya bilen varsa yardimci olsun bizahmet...

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tsk ordan aldim yaptim su yazi yazan yere ekledim ama mesaj gitmedi hatta önizleme bile olmadi nasil duzeltirim yada söyle diyim kodlari ftp duzeltim ama mesaj yazma yerinde onaylanmasi yada duzeltmesi icin neler yapmaliyim?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5