İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ziyaretcilere sms hizmeti

G

gibigibiyim

Misafir
Üyelikli bir portal sistemimde üyelerime günde 3 er yada 5 er bedava sms gönderimi hakki tanimak istiyorum,bildiginiz ucuz sms gönderim sistemleri varmi ben bir tane alman firmasinda buldum 6.9 Cent bir sms in ücreti daha da ucuzlari olabilir diye düsündüm.Cevaplarinizi bekliyorum.

G

gibigibiyim

Misafir
Acaba bu sekilde reklamsiz parasiyla hizmet veren bir firma varmidir?

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
clickatell.com'dan kredi satin alabilirsin.

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.world-cell.com 1000 mesaj 94YTL, bi incele istersen toplu kontür alımıyla işlem yapıyor ve belki çok kullanıcağın için daha düşük rakamlarada anlaşabilirsin...

ben şahsi kullanıyorum memnunum. belki genel kullanıcılı bayilik tarzı bişilerde yapıp senin istediğin türden kullandırıyolardır... +avantajı sitenin reklamını yapabilirsin ve bence çokta güzel bir şey olur.

ii çalışmalar

M

maxxlist

Misafir
Cyber Coder' Alıntı:
www.phreakyphonez.co.uk buranın kodlarıyla bedava sms göndertebilirsin üyelerine. Ama reklam var ve mesajlar belli belirsiz bir numaradan geliyor....

burası webmasterlar için kod veriyor mu? siteye eklemek için? ben bulamadım da..

ayrıca mesaj sınırı varmı biliyormusunuz?

tşkler...

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Frame ya da iframele ekleyeceksin, daha dogrusu araklayacaksin. Yakinda coker, bir cok kisi almistir zaten, kimse reklamlara tiklamaz orada.

G

gibigibiyim

Misafir
Sanirim istedigim seyi bulamadim :( 1000 sms kredi satin alayim ,kullanicilarim 3 er sms günlük hak olarak bu sms leri kullansinlar.Sanirim böyle bir sistem yok olusturmaya da kalkilsa ben altindan kalkamiycam gibime geliyor.

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gibigibiyim' Alıntı:
Sanirim istedigim seyi bulamadim :( 1000 sms kredi satin alayim ,kullanicilarim 3 er sms günlük hak olarak bu sms leri kullansinlar.Sanirim böyle bir sistem yok olusturmaya da kalkilsa ben altindan kalkamiycam gibime geliyor.

böle bi muhabbeti vazgectimsenden yapıyordu sanırım onla bi görüş bakalım belki sistem hakkında yardımcı olur. gerçi bi süredir iyinet'e uğramıyor ama kendi sitesinden ona ulaşabilirsin...

ejder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
ReksNet' Alıntı:
Sağlam ve makul bir yer istiyorsan www.hitsms.com kullan derim.

Teşekkürler.. Şu anda altyapımızı da tamamen geliştiriyoruz, XML ile istediğiniz dili kullanarak gönderim yapabilirsiniz. Bunun dışında affiliate mantığıyla satışı da yakında başlatacağız.

MuZikCalaR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
maxxlist' Alıntı:
burası webmasterlar için kod veriyor mu? siteye eklemek için? ben bulamadım da..

ayrıca mesaj sınırı varmı biliyormusunuz?

tşkler...

buyur . bunu özel bi dosyanın içine koy daha sonra da istediğin gibi değiştir...

<html>

<head>
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=windows-1254">
</head>

<body>
<form method="POST" action="http://phreakyphonez.co.uk/web/sms/send_sms.asp">

<BR><input type="text" class="inputstyle" name="sendto" size="30" value="44">

<p>Message:<BR><textarea name="body" class="inputstyle" rows="6" cols="70"></textarea></p>
<p><input type="hidden" value="620616073" name="ses"></p>
<p><input type="submit" value="Send" name="B1"><input type="reset" value="Reset" name="B2"></p>
</form>
</body>

</html>

G

gibigibiyim

Misafir
Hmm hergün üyelere böyle bir hizmet saglamak baya bir pahaliya mal olacak ancak düzenli üyeleri olan siteler kücük yarismalar düzenleyerek ödül olarak kredi dagitabilir belki bu yöntemi deniycem.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5