İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ziyaretçileriniz ile birebir görüşme

aytuggg

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teknoloji güzel bir şey..

piyasada benzerleri çoktu ama,siteyi yormayan,kullanımı kolay ve hızlı olan bi burayı gördüm ben..

ilk olarak http://www.plugoo.com/ sitesine giriyoruz..

hemen sağda,ziyaretçilerimiz ile hangi yoldan haberleşmek istiyorsak onu seçiyoruz (msn messenger,yahoo messenger google talk vb.)

sonra 3 kutuya da msn adresimizi yazıyoruz.

ardından belirlediğimiz bi şifreyi giriyoruz..

ardından yazdığımız mail adresimize gelen linke tıklıyor ve iletişim için renk,görüntü,boyut gibi ayarlarımızı yapıp,kodu alıyoruz..online olduğunuz zaman ne yazmasını,offline olduğunuz yada başka bi durumda bulunduğunuz zaman ne yazmasını istiyorsanız o bilgileri de girebiliyorsunuz.

işlem bitince kodları siteye ekliyor ve siteye giren her ziyaretçi ile online olarak görüşme yapabiliyoruz

şimdiden uyarayım sitenizin içeriğine göre,ziyaretçilerle çok ilginç konuşmalar da yapabilirsiniz. :)

demosuna bakmak için http://www.komiklik.net/ hemen sağ menüde mevcut..

bu anlatım daha işinizi görecektir,verildiyse affola..

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Çok güzelmiş, ziyaretçileri baya sarar bu olay :)

www.meebo.com adresindede buna benzer bir flash chat vardı. Onu kullanıyodum ama ie'yi kitliyordu bazen. Bu daha iyi..

deviL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
çok saçma birşey. Bir ara merak edip siteme koymuştum, reklamcılar iş başına geçip reklam sitelerini yazıp yazıp duruyorlar :) reklamcılar için ekmek teknesi.

aytuggg

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitenin içeriğine göre reklam da yaparlar küfür de ederler ama 7k sitede 1 defa böyle bir şey olmadı..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5