İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

zkare.net madurları

Ekstra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
zkareden hosting yada reseller almış olan varsa ki benim 2-3 sitem orada barınıyordu.

Sunucuyu açtı ipsi "62.68.215.232" pinglemeye başladığında whm ye girin yedeklerinizi alın.

İstanbula dönünce ilk işim berk can ' ı bulmak olacak.

Mecidiyeköy' de verdikleri adres hikaye bizzat gittim bir donanım satış dükkanı.
Berkcanın sadece adreslerini kullandığı belli sitenizde numara ve adres var deyince site adresini sordu explorer a yazma şekli çok yavaştı, sanırım onların sitesini yapmış.

Berkcanın telefon numarası 0505 475 20 13 - 0212 545 85 69

Site benim için önemli değildi ama tüm sitelerini orada barındıranlar için yardımcı olduysam ne mutlu.

Geçmiş olsun.

reddawn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ne güzel değilmi , sessiz sakin bir biçimde ortadan kayboluverdiler. Sitelerinde Amacımız kısmında Türkiyenin en iyi hosting firmalarından biri olmak vardı - yazık daha yeni bir hosting almıştım uçtu

Lokosit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu kadar yüzsüzlük olmaz. Kul hakkından da mı korkmuyosunuz be kardeşim. Bari millete yedekleri alın kaçıyoruz deyin. Benim sadece resizm çektirdiğim hostingim vardı. 5000 resim uçtu.

Shun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bunca emek yazık insanlara bunun hesabını nasıl verirler bilmem

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi