İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

zLink.co - En Yüksek Kazanç Oranlı Link Kısaltma Sitesi

landcopper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yüksek fırsat oranlarımız, ödeme yöntemlerimizdeki çeşitlilik ve güçlü istatistik sistemimiz ile Türkiye başta olmak üzere dünyanın hemen hemen her ülkesine kazandıran alt yapımız ile artık link kısaltma olarak "zLink.co" diyoruz.

Türkiye İçin Yayıncı Kazançları
1.000 Tekil Gösterim İçin > $3 = 9.5 TL (Yaklaşık) - Bazı Sitelerin Neredeyse 2 Katı Demek..

Ödeme Yöntemlerimiz
- Papara
- Payza
- Skrill

Ödeme Alt Limiti
Papara > $10
Payza > $15
Skrill > $15

Ödeme Günü
Her "Pazartesi" Tüm Ödemeler Vaktinde Yapılacaktır

Referans (Alt Üye Getirenlere) Kazanç Oranımız
Her alt üyenizin %10 kazancı size yansıyacaktır.

Not: Sitemiz ile ilgili görüş ve önerilerinizi bekliyoruz.

Site: zLink.co

JeeTx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Üye oldum dostum. Bakalım umarım scam değildir. Şimdiden teşekkürler.​

--IYINET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazilan mesaj 08:25 -->-> Daha önceki mesaj 08:20 --

Üye olmayın link kısalt diyorum ve linki açıyorum süresini bekleyip, benim kısalttığım linkten başka her türlü siteye giriyor. Uzak durun derim.

--IYINET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazilan mesaj 08:31 -->-> Daha önceki mesaj 08:25 --

Her kısaltmada bu siteler url olarak geçiyor. :deli

aX4dy5.png

--IYINET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazilan mesaj 08:33 -->-> Daha önceki mesaj 08:31 --

Düzeltildiği takdirde stabil olursa kullanmayı düşünüyorum. Teşekkürler. :elleme​

--IYINET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazilan mesaj 08:36 -->-> Daha önceki mesaj 08:33 --

ABV. Şimdi ki kısaltmada çıplak kadın resmi açtı. :mad:

landcopper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Üye oldum dostum. Bakalım umarım scam değildir. Şimdiden teşekkürler.​

--IYINET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazilan mesaj 08:25 -->-> Daha önceki mesaj 08:20 --

Üye olmayın link kısalt diyorum ve linki açıyorum süresini bekleyip, benim kısalttığım linkten başka her türlü siteye giriyor. Uzak durun derim.

--IYINET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazilan mesaj 08:31 -->-> Daha önceki mesaj 08:25 --

Her kısaltmada bu siteler url olarak geçiyor. :deli

aX4dy5.png

--IYINET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazilan mesaj 08:33 -->-> Daha önceki mesaj 08:31 --

Düzeltildiği takdirde stabil olursa kullanmayı düşünüyorum. Teşekkürler. :elleme​

--IYINET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazilan mesaj 08:36 -->-> Daha önceki mesaj 08:33 --

ABV. Şimdi ki kısaltmada çıplak kadın resmi açtı. :mad:

Hocam bende Link.tl den bayilik alarak yapıyorum bu işi ama emin olun sıkıntıları yüzünden hep mahçup kalıyorum. Özür diliyorum sizden.

JeeTx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam bende Link.tl den bayilik alarak yapıyorum bu işi ama emin olun sıkıntıları yüzünden hep mahçup kalıyorum. Özür diliyorum sizden.

Önemli değil dostum. Bayilik yerine kendi siteni açarsan link.tl emin ol ki artık şu alandan kalkar. Güzel bir script yaptırıp bu piyasaya girmeyi düşünürsen gerçekten para kazanabilirsin ve kazandırabilirsin. Yoksa bu site ile bir halt olmayacak. :)

landcopper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Önemli değil dostum. Bayilik yerine kendi siteni açarsan link.tl emin ol ki artık şu alandan kalkar. Güzel bir script yaptırıp bu piyasaya girmeyi düşünürsen gerçekten para kazanabilirsin ve kazandırabilirsin. Yoksa bu site ile bir halt olmayacak. :)

Yazdırmak için biri ile temasa geçtim aslında. Ama bana 23.600 TL diyince fiyata bakakaldım :) Yani aslında onlar benim de aklımdan geçmedi değil.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5