İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Zombide Puan toplamak

KralKatili

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Zombi Rock’ta en büyük sıkıntımız tecrübe puanı kazanmak zaten benim gibi burada da oynayan varsa bunuda bilirler. Bununla ilgili Joygame’e yaptığımız onca şikayetin ardından son olarak kayda değer bir işe kalkışmışlar. Her ne kadar yapılanma benim sinirlerimi bozsa da yeni 2000 Jp alana fazladan Tecrübe puanı eşyası verdikleri kampanya ile güzel bir adım atmışlar. Gerçi firma olarak ilerlemeleri gereken çok yol var.

audgrim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Zombi Rock’ta en büyük sıkıntımız tecrübe puanı kazanmak zaten benim gibi burada da oynayan varsa bunuda bilirler. Bununla ilgili Joygame’e yaptığımız onca şikayetin ardından son olarak kayda değer bir işe kalkışmışlar. Her ne kadar yapılanma benim sinirlerimi bozsa da yeni 2000 Jp alana fazladan Tecrübe puanı eşyası verdikleri kampanya ile güzel bir adım atmışlar. Gerçi firma olarak ilerlemeleri gereken çok yol var.

abi çok iyi ya.. dün gördüm kontörüm bitmişti bugün gidip aldım, hemen gönderdim mesajı süper oldu. kart yok bir şey yok. zaten işin arkadasında joy game var, turkcell var. güvenilir yani. hemen geliyor item sen de kurtuluyosun tp çilesinden :D ucuz bir şey zaten uğaşmaya değmez yani :D

draxis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kampanya için

Fazladan TP eşyası = JP2 yaz ve 5685'e gönder 2000 JP

Üst Alt füzyonu = JP30 yaz ve 5685'e gönder 30000 JP ( bu çok önemli çünkü alt ve üst seviye eşyalara fazladan özellik veriyor.)

forver karakterini kullanıyorum 2 kampanyadan da faydalandım.

kapışmak isteyen varsa draxis eklesin beni.

kucucukjoe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bugüne kadar online oyunlardaki en büyük derdim param olsa bile kredi kartım olmadığı için item alamamaktı. artık kontur yükler yükler istediğim itemı alırım.
helal be sana joy game öpüyorum gıdığından :D

foreverbursa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

hacı abii güzel kampanya kart gerekıyor mu öğrencı adamızz

AngryBird

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Bizim millet zaten böyle ağız burun kırmaca oyunları çok seviyor. Böyle oyunlara olan düşkünlüğümüz yüzünden böyle kampanyalar çok iyi oluyor. Joygame elini taşın altına sokmuş güzel şeyler yapmış yine. Gerçi artık yapmasa kafasına odunla vurucaktık gidip mekanlarına. Ben şişmanKuş oyundan ekleyin beni. Sizin de ağzınızı kırayım.
Hazır Tp ürünlerinden de aldım. Öldürmek bir işe ayarasın 

audgrim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kampanya için

Fazladan TP eşyası = JP2 yaz ve 5685'e gönder 2000 JP

Üst Alt füzyonu = JP30 yaz ve 5685'e gönder 30000 JP ( bu çok önemli çünkü alt ve üst seviye eşyalara fazladan özellik veriyor.)

forver karakterini kullanıyorum 2 kampanyadan da faydalandım.

kapışmak isteyen varsa draxis eklesin beni.

alt üst füzyonu ne ya,hiç duymamıştım. . boksöre gider mi dersin? almadım alayım ondan da iyi bir şeyse ben tp aldım iki üç tane sadece

KralKatili

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar kampanyada faydalanmak için kampanya resminde yazan kodu telefona girip belirtilen numaraya gönderdiğinizde sizin de hattınıza bir kod gelecek o kodu da joygame sitesi üzerinden giriş yapacaksınız sizin üyeliğinize ürünler gelmiş olacak. Bu sayede güvenli bir şekilde ürünlere ulaşacaksınız.

evrimsel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
beyler hadi ben oyun giricem ekleyin beni zombiroackdaki adım evrimsel kampanyalarımla dövüm sizi :D

audgrim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bizim millet zaten böyle ağız burun kırmaca oyunları çok seviyor. Böyle oyunlara olan düşkünlüğümüz yüzünden böyle kampanyalar çok iyi oluyor. Joygame elini taşın altına sokmuş güzel şeyler yapmış yine. Gerçi artık yapmasa kafasına odunla vurucaktık gidip mekanlarına. Ben şişmanKuş oyundan ekleyin beni. Sizin de ağzınızı kırayım.
Hazır Tp ürünlerinden de aldım. Öldürmek bir işe ayarasın 

oyunda gel de ekle bi ben de senin ağzını burnunu kırayım :D ismim audgrim, meslek boksör :D

kucucukjoe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bi de bu oyunda hangi karakter daha keyifli boksör mü kasayım itfayeci mi kararsız kaldım.. ikisini de oynayıp fikir verecek var mı ?

evrimsel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu aradda ne biim açıklama çok kısa olmuş buyrun ayrıntılar

"altın kupon 5000 için " JP30 yazın 5685 e gönderin 3000jp

"altın kupon 1000 için " JP4 yazın 5685 e gönderin 4000jp

"üst alt füzyonu için " JP30 yazın 5685 e gönderin 3000jp

"fazladan eşya için " JP2 yazın 5685 e gönderin 2000jp

foreverbursa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar kampanyada faydalanmak için kampanya resminde yazan kodu telefona girip belirtilen numaraya gönderdiğinizde sizin de hattınıza bir kod gelecek o kodu da joygame sitesi üzerinden giriş yapacaksınız sizin üyeliğinize ürünler gelmiş olacak. Bu sayede güvenli bir şekilde ürünlere ulaşacaksınız.

tum operatorler kullanabılıyormu hacı dayıı

AngryBird

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yani öğrenci adamın hali ortada bunu düşünüp siz gelin kontürle ürün alın demeleri bile süper hacılar. Kredi kartı banka havalesi faturalı hat filan uğraşmak harbiden de zordu yani.
Marketten kont al yükle git ürün kodunu gir al.

draxis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bi de bu oyunda hangi karakter daha keyifli boksör mü kasayım itfayeci mi kararsız kaldım.. ikisini de oynayıp fikir verecek var mı ?

ben forvetim turkcellin mobil ödeme kampanyasından tecrübe puanı arttırıcı eşyayı alarak 1 haftada kastım.

KralKatili

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu kampanyanın en güzel tarafı kredi kartı yada faturalı hatta ihtiyacı olmaması belki de. Direk marketten yüklettiğiniz kontürle telefonunuzdan alabiliyorsunuz. Bu da benim gibi lise öğrencilerine ve daha küçüklere almak için kolaylık sağlıyor. Teşekkürler Joygame.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5