İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Zombide Puan toplamak

KralKatili

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Biz arkadaşlarla zombirock oynuyorduk ama bir süre sora Tp kasmaktan bayıldık resmen. Soradan böyle kampanyalar gelince başlayalım dedik. 1 ay sürecekmiş kampanya tam bizlik anasını satayım ekip olarak geri dönüyoruz oyuna.

AngryBird

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
[video=youtube;i2Q-JiSwAec]http://www.youtube.com/watch?v=i2Q-JiSwAec[/video]

Ben bu şarkı ile başladım zombi rock a ama okul dönemiydi finaller filan geri kaldım tp kampanyası ile açığı kapatıcam

draxis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Biz arkadaşlarla zombirock oynuyorduk ama bir süre sora Tp kasmaktan bayıldık resmen. Soradan böyle kampanyalar gelince başlayalım dedik. 1 ay sürecekmiş kampanya tam bizlik anasını satayım ekip olarak geri dönüyoruz oyuna.

1 ay sürücek kampanyalar elinizi hızlı tutun.

audgrim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

abi kafa dağıtmak için birebir..yazılısıydı osuydu busuydu mal oldum resmen.. girince iki pataklıyorum rahata eriyoryum :D

AngryBird

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Abim ve sevgilisi kavga ettiklerinde stres atmak için zombirock oynuyorlardı ne manyak oyun dedim baştan sora bi baktım ki harbiden de stres atıyorlarmış helal olsun valla böyle ürünlerle daha güzel.

KralKatili

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben bu oyunda beni dövecek adam görmedim tanımıyorum. Şimdi Joygame ve Turkcell in kampanyası ile çatır çutur ilerliyorum. Tpler altınlar füzyonlar. Ağzınızı burnunuzu kırıcam göreceksiniz hepiniz. ŞişmanRambo Nickim ekleyin benide. Görelim bakalım kim kimi dövecek.

evrimsel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
biladerler kaçtım ben oyundayım kampanya güzel turkcelliler alsın derinm hadi iyi akşamlar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5