İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

zor bişey bu wordpress

sader

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ya ne zamandır wp kullanıyorum sürekli hostlarda problem yaşadığım için yedek alıp geri yüklemek kolay olduğu için.webmasterlik konularında ek bilgim yok.

konuya gelecek olursak sürekli bir sorun çıkıyor bu lanet wp de. en sinir olduğum yanı sürekli güncellenmesi.kardeşim yapın adam gibi bişey koyun ortaya zırt pırt ne bu ya. bence kendi wordpress-tr ve diğer sitelere girişler sürekli olsun diye yapılmış bişey bu.

son sürüm wp kurdum görsel editör çalışmıyor.aradım taradım aktif edecek yer yok. normalde yönetici ayarları kısmında oluyordu yok orda bişey.hadi diyelim birinde hatalı kurdum ben üç adet wp kurdum üçünde de aynısı var.

ayrıca wp-tr sitesinin forumu da çökmüş durumda.var mı bu soruna çözüm blacak arkadaş

http://www.hikaye.xyz

Virtuozzo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Hem bela okuyor hem de kullanmaya devam ediyorsunuz; ilginç!..
Bela okunacak kadar berbat ise bu ürün (ki bence yazılmış ve yazılacak en esnek, kullanışlı ve güzel içerik yönetim sistemlerinden bir tanesidir) kullanmazsınız, daha iyisini yazar / yazdırırsınız...

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Webmasterlik konularında pek bir bilginiz olmadığını söylemişsiniz!
WP daha ne yapsın? Pek bir bilgisi olmayan size bile gerekli kolaylığı sağlamış ve uzun zamandır kullanıyormuşsunuz.
Peki neden lanet okuyorsunuz? Doğru mu yaptığınız? Adamlar scriptlerini geliştirip güncelliyorlar, çamur atıyorsunuz hatta!
Yazık!

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Kullanmayı bilmiyorsanız, çamur atmayın!

Peki bu wordpress berbat bir script ise, biz daha önce neden bu tür konular açmadık?

Herkez bu sistemi kullandığı için böbürlenirken, bu tür konular görmek üzücü.

Sorun, cevabınızı alın. İlk etapta direk böyle püskürmek saçmalık!

efekentli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
adamlar kendi keyiflerinden güncelleme yapmıyorlar, açıkları kapatıyorlar. kapatmasalar bu kezde güvenilir değil dersiniz, kapatınca çok güncelleme oluyor diyorsunuz. uzun zamandır wp kullanıyorum pek sorun yaşamadım. genelde sorun sonradan yüklenen eklentilerden kaynaklanır. senin editör sorununda muhtemelen eklentilerden kaynaklanıyordur. bende aynı sorunu yaşadım ve deneme yaparak sorunlu eklentiyi bulup sildim.

aylardır tek bir sorun yok, şükür :)

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bedava olunca öyle oluyor.
Paralı olsaydı o kadar şikayet gelmezdi.
Bence de WordPress en basit ve en profesyonel scriptlerden biridir.

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Wordpress rocks ...

Kullanmayı adam akıllı öğrenince ben ne yaptım özür dilerim Wordpress abi dersin demedi deme ...

MerdK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
wp e laf atabilmen için ondan daha iyi bişe yazıp insanlara sunman gerekir?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5