chnyrdkl kullanıcısının son içeriği

 1. C

  yeni Aldığım domain nasıl sizce?

  Arkadaşlar selamlar ----- 2 -) sizce nasıl? domain isimlerini alıntılamazsanız sevinirim. numara olarak belirtirsenize sevinirim.
 2. C

  İzlenesi Filmler !!

  nefesini tut.
 3. C

  Burak Sense - zehirli ot şarkısı

  Youtube'de kısa süre içinde ünlenmiştir. Burak sense tarafından çıkarılan bu şarkı birçok insana farklı ruh halleri yaşatıyor. keyifle dinleyiniz.
 4. C

  Site Hızı Ölçümleme ve Hızlandırma Rehberi

  merhaba ben css js sıkıştırmalarını vs yaptım. ama site hızı mobilde 25 masaüstünde ise 70 sitede 1.000 üzeri foto var. hep bunlar engel oluyor sanırım?
 5. C

  Ankara Kepenk

  Türkiye'nin Başkentinde bulunan üretim merkezimiz, kepenk üretimi yapmaktadır. Uzman kadrosu ile yenilenen fikirler doğrultusunda sürekli kendi vizyonunda ilerlemeler kat etmektedir. Hizmet sektörü olarak en çok ihtiyaç duyan dükkan türleri ve hizmet türleri olan eczane, banka ve kuyumculara ek...
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Üst