chat ege.net

yigitturan80 kullanıcısının son içeriği

 1. Y

  Youtube Videolarına Adsense Reklam Eklemek

  ilk verdiğiniz linke tıklayınca şöyle bir uyarı aldım: "Bu hesapta zaten bir kanal var. " bu ne anlama geliyor acaba???
 2. Y

  Referans Amaçlı 3 Kişiye Logo Tasarımı 15 TL

  pm den cep tlf alabilirmiyim
 3. Y

  Emniyet Kemerinin Önemini (Kaza Videosu)

  Arkadaşlar.. Ordu'da 10 takla atan ve emniyet kemeri taktığından dolayı otomobilden sapasağlam çıkan adamın videosu için TIKLAYINIZ...Bu videoda emniyet kemerinin önemini bir kez daha anlayacaksınız...
 4. Y

  Google Mahkemede

  Geçen yıl 2. Çeyrekte net kârı 184 milyon dolar olan Google bu yıl haziran ayında biten 2. çeyrekte kârını %36 artırarak 25 milyar dolara çıkardı. milyon mu milyar mı???
 5. Y

  Site ne kadar eder?

  oyunoynuyoruz. com Websitenizin teknik parasal değeri: 66 TL Not: Websitenizin içeriğine göre parasal değerinizin değişebileceğini unutmayınız.
 6. Y

  Sorunu Giderene 5 $ Feda Olsun.

  ata 350 arkadaşımın dediğini uyguladım oldu Tşk Ederim
 7. Y

  150 Tl'lik Adwords kuponu vericem

  arabasevgisi.com yada kadinwomen.com sitelerinden birini vereyim.... (yönetim panelli)
 8. Y

  "Kanal D" Kanalında Çıkan Domain

  doğru.. güzel cevap
 9. Y

  arabasevgisi.com satılık 100 TL

  günceldir arkadaşlar
 10. Y

  arabasevgisi.com satılık 100 TL

  Site adresi: arabasevgisi.com Sitenin aylık getirisi: yok denilecek kadar az Sitenin aktif olduğu süre: 7 ay Domain yaşı : 7 ay Site için istenen fiyat : 100 TL Kategori, sitenin içeriği nedir: Otomobillerin Teknik Özellikleri Sitenin hit bilgisi: yok denecek kadar az Domainin yaşı ve...
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Üst