İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Youtube Videolarına Adsense Reklam Eklemek

asimox

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim sitem var ve adsanse hesabım ztn var youtubeye vidou ekleyip reklam koyabilirmiyim? birde koyduğumu sayalım telif hakkı fln derken adsanseden banlanmıyalım bi videou için?

burak34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
telif hakkında şöyle bir yazı var:
Para kazanmaya uygun olabilmeniz için, hesabınızın iyi durumda olması gerekir. Ayrıntıları ve hesabınızın durumuyla ilgili neler yapabileceğinizi öğrenmek için Hesap Durumu'na bakın.

hesap duruma tıkladığımda:
İçerik Kimliği hak talepleri İyi durumda değil ,
bu sorun nedir nasıl düzeltirim

GMasterTR

0
Yasakli Uye
Reaction score
1
telif hakkında şöyle bir yazı var:
Para kazanmaya uygun olabilmeniz için, hesabınızın iyi durumda olması gerekir. Ayrıntıları ve hesabınızın durumuyla ilgili neler yapabileceğinizi öğrenmek için Hesap Durumu'na bakın.

hesap duruma tıkladığımda:
İçerik Kimliği hak talepleri İyi durumda değil ,
bu sorun nedir nasıl düzeltirim

o sorunu düzeltemezsiniz diye biliyorum daha önce telif hakkı ihlali yaptıgını için böyle bir durumla karşı karşıyasınız
ama uzun süre telef hakkı ihlali yapmaz sanız ve kendinize ait video eklerseniz zaman içerisine iyi duruma dönüşebilir

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
GMaster doğru söylüyor, bende aynı sorunu yaşadım zamanla düzeliyor.

Ekleme: Para alabildin mi Gmaster, sıkıntı oluyorsa hesabı riske atmayalım. Yüklediğimiz videonun dili önemli mi ? Birde tıklanma oranı ve gelir nasıl ? =)

serpil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende evde bos vakıtlerımde youtube uzerınden videolar paylasarak para kazanmak ıstıyorum.yardımcı olurmusunuz ? konu hakkında pek aydınlanamadım msn de konu hakkında bılgı sahıbı olanlarla yuzyuze gorusmek ısterım. serpil ilgetli , ev hanımıyım. not : onaylı adsense hesabım yoktur ama nasıl ne sekılde ne yapmam gerektını soylersenız yaparım.
msn : serpililgetli100 hotmail c o m

muratyvz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende kullanıyorumda acaba odememalabilecek miyiz türkiyeden

r3LLi7

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bundan hala para kazanan arkadaşlar var mı acaba ?
Pek gündem de değil bu kazandırmıyor galiba ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5