İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

0,00 cent

yakamoz01

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar yaklasık 3 haftadır sitemde mesela 10 tık var 0,05 cent var ne demek bu. hergün oluyor hemde hergün. ben bedava reklam mı yayınlıyorum. bu benim zoruma gitmeye başladı. sizin görüşünüz nedir? bazı reklamlar 0 cent mi veriyor?

gokseltoprak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tabiki google her reklama yüksek miktarda ücret vermiyor .. Bazı kelimelere yüksek verirken bazı kelimelere düşük verebiliyor .. Site içeriğinden kaynaklanıyor olabilir diye düşünüyorum ..

Site adresini pm atar mısın ?

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bir şeyi farkettim. Reklama tıklanıp sayfa açılmadan pencere kapatılırsa o tık olarak görülüyor ama 0,00 veriyor. ben bir iki kere yanlışlıkla tıkladım ve durdurdum browserı sonra bu tıkların yansıması bu şekilde oldu. Ancak bazı tıkların 0,01 değerinin altına düştüğü de bir gerçek bu aralar bayağı var bende.

yakamoz01

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bir şeyi farkettim. Reklama tıklanıp sayfa açılmadan pencere kapatılırsa o tık olarak görülüyor ama 0,00 veriyor. ben bir iki kere yanlışlıkla tıkladım ve durdurdum browserı sonra bu tıkların yansıması bu şekilde oldu. Ancak bazı tıkların 0,01 değerinin altına düştüğü de bir gerçek bu aralar bayağı var bende.

yanlışlıkla kendin tıkladığın zmaan zaten adsense hesabına giriş yaptığın için sayfan açılsa da tıkın sayılmıyor. bende de olmuştu.

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
peki genel hizmet reklamlarına tıklanırsa, tıklamalara geçiyormu? bu sebep olabilirmi?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5