İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

03.05.2012 Pagerank güncellemesi

AzraiL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Maşallah diyelim. Benimde bir sürü blogspot bloğum var. pr1 ve pr3 arası. Hepsi yerinde saymış. İlerleme gerileme yok.

Bir ay evvel açtığım sitem pr alamamış :(
Beş ay evvel açtığım bir sitem pr1 olmuş.
Hiç bir şey yapmadığım sadece bir gün uğraşıp 10 kadar konu girdiğim sitem geçen güncellemede pr3 olmuştu. Hiç bir şey yapmama rağmen pr 4 e çıkmış. Anlamadım bu işten

Teşekkür ederim :)

mrtogz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Bir sitem ana sayfası pr3 oldu. Bütün kategoriler, hatta 30 nisandan önce açılan tüm konular pr1-2 arası değer almış :) Diğer sitelerde bi değişiklik yok. Fakat birkaç gün daha güncelleme devam eder diye tahmin ediyorum.

bloğumda sağda bulunan 10 popüler konudan 9 u PR 3 olmuş,bir tanesi PR alamamış,diğer konulara bakmadım:)

abduko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar şunu söylemek istiyorum artık ne backlink kasacağım nede sitenin gelişmesi yönünde seo falan filan hepsi bana göre hikaye oldu artık sadece çok index alıp çok hit gelmesini sağlayacağım siteme pr değerinin yada güncel yazıların bir önemi olduğunu sanmıyorum artık yani içeriği bile olmayan siteler pr2 pr 1 oluyor bu ne saçma bi iştir böyle

mtfk.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mtfk.net adına ilk yazım. sitemi açalı yaklaşık 2 ay oldu. Tüm yazılar öznel :) sağolsun sitem PR 3 Olmuş Pr0'dan :D Seviyom seni google...

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Evet arkadaşlar pr4 olmuşuz.Lütfen iyinet'e sitelerinizden link vermeyi unutmayın. :hihi:

gail

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
8 ocak'ta kaydetiğim 4 aylık domain pr3 olmuş.
:)
6 yıllık domain pr4'te takılı kalmış.

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Pr 3 olmuş bir sitem, askerde olmama rağmen iyi idare etmişler demek (+1)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5