İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

05 Eylul 2005 ...

c0d3r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Saat 14:40 ve gosterim + click bilgileri guncellenmemis durumda. Bu sekilde bilgileri daha dogrusu gosterim ve kazanci guncellenmeyen var mi ?

Saygilar ...

mc2media.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nasıl güncellenmiş durumda anlayamadım...
eğer ögleden sonraya kadar tıklama ve gösterimleri saymıyor ondan bahsediyorsan.
sorun yok her zamanki hali...

excoder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynı durum bende de var, saat 11 den bu yana sayfa gösterimlerini ve clickleri saymıyor

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
65 gösterim 2 tık aynısı bende var korktum bir an neyse genelmiş...

c0d3r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende de 10 gosterim 1 click var su anda bu saate kadar bekledim. Verilerin guncellenmedigini gorunce genel bir problem olup olmadigini ogrenmek icin burda sormaya karar verdim.

Cevap verenler icin Tesekkur Ederim.

Saygilar.

M

Metalirik

Misafir
Bende de takılmış durumda..
Google zaten bu aralar sapıtık gidiyor :) Sonumuz hayrola, incelemeye almışlardır belki topluca yada sistemler donmuştur :)

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
şu an saat 15:40 Eylül ayını günler bazında aldığımda doğru gösteriyor bugünü .

sabahtan beri diğer raporlar güncellenmiyor.

M

Metalirik

Misafir
donan süreç içindeki gösterim ve tıkları yuttu gene galiba google :D Bu başıma gelen 2. oldu :)
Google'yi savunan ilk topicimdeki arkadaşlarda gene googleyi savunsun gene olmuyo :D

M

Metalirik

Misafir
Düzeldi ama benim gene eski sayfaları ve tıkları göstermiyo kaldıgı yerden saymaya devam etti, ne şans ama :D

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Click istatistikleri sorunlu. Bir kaç saate düzelir. Ayrıca toplu kontrol gibi bir olay söz konusu olamaz :) Upgrade çalışmalarıdır büyük olasılık.

~Aykut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
başlıgı görünce aklıma geldi yazayım

bugun susurlugun kurtuluş günü hayırlı olsun :)

c0d3r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Istatistikler duzeldi ve guncellenmeyen kazanclar ayni seyrinde devam ediyor su anda herhangi bir sekilde silinme durumu soz konusu degil. Tiklamalari sayilmayan arkadaslar email atsin isterlerse.

Saygilar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5