İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1.2xX Milyonluk durgun sayfa satışı

jaggermen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1.2XX Milyonluk durgun sayfa satışı

Facebook Sayfanızın linki: Pm ile verilecektir
Facebook Sayfanızın içeriği: Komedi, Fan sayfası
Sayfanızın Üye Sayısı: 1.283 Milyon küsür
Günlük ortalama eklenen üye sayısı: Dediğim gibi durgun bir sayfa
Sayfa İçin istenen Ücret: Pm lütfen
Ödeme Şekli: Garanti Bankası, İş bankası, nakit
Eklemek istediğiniz ekstra şeyler: Sayfayı 13 Haziran 2008'de kurdum. Ve o günden bugüne kadar hep göz bebeğim olmuştur. 2008'den bu yana, bu sayfa için facebook kodları öğrendim ve yazmadığım kod kalmadı, paylaşımları ara vermeden kesintisiz olarak yaptım ve hatta bu sayfa için bazen uyku bile uyumadım diyebilirim. O zamanlar otolike vs. herhangi bir program olmadığı için tamamen kişisel becerilerim sayesinde bugünlere getirdim. Sayfa tamamen organiktir, dediğim gibi otolike vs. program (ilk defa duyuyorum diyebilirim) kullanılmamıştır. Bu yüzden en az 6000 TL civarında ücret beklentim var. Pazarlık payı yapılır.

Ekli dosyayı görüntüle 4188

Ciddi alıcılar pm yolu ile ulaşırlarsa sevinirim.
Saygılarımla..

Düstur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
altı bin liraya 1 yıl geçinen var bu memlekette :) ama alıcısı çıkar inşallah

emango

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sayfa linkini, konu linkini, son olur fiyatını ve telefon numaranızı pm alabilir miyim. Ciddi alıcıyım

golnebul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
burayada
sayfa linkini, konu linkini, son olur fiyatını ve telefon numaranızı pm alabilir miyim. Ciddi alıcıyım

omoner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sayfa duruyorsa bilgileri ve linki telefon numaranızı atarsanız ciddi alıcıyım

halitefe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o fiyata sayfamı olur diyenler olmuş ama ben konuya birde satıcı açısından bakmak istiyorum 2008 yılında otolik kodu yoktu doğru diyor ve o yıllarda sayfa kasmak emek işiydi ayrıca bugün tvde 1m kişinin göreceği reklam 1milyon tl sadece bu sayfada reklam başına 200-250 tl kazanılır günde tek reklam paylaşılsa üyeleri sıkmadan gerisi full ilgi çekici paylaşım yapılsa 250 tlden ayda 7500 tl kazanılır yada kendi e-ticaret siteniz için reklam yapsanız kendi ürünlerinizi arada sitenin kendinize ait olduğunu bildirerek reklam paylaşsanız mutlaka üyelerden sitenizden alışveriş yapan olur buda reklamı bedavaya getirirki artı bir durumdur bence eder bu kadar emek vermiş bence o parayıda hakediyor şuanda 6bin tl param var ama e-ticaret işi kurmaya başladığım için o parayı bu sayfayı almakta kullanamam ama kenarda ihtiyacım harici bir param olsa ben alırdım umarım sayfaya değerini ödeyecek kişiler bulursun arkadaşım hayırlı satışlar

Byserdar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
büyük bir sayfa arıyorum, sayfa linkiyle beraber fiyatın son olurunu PM alabilir miyim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5