İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1.300.000 Hayrana Reklam Vermek İstermisiniz ? İçeri Girin..

SyMPaTHeTiC

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Facebook Sayfanızın linki : (Pm İle Verilebilir.)
Facebook Sayfanızın içeriği :Genel
Sayfanızın Üye Sayısı :1.300K
Günlük ortalama eklenen yeni üye sayısı : (2000-4000)
İstenen Ücret : (25 TL - 16$)
Üstte Kalma Süresi 45 DK ( Sonrasında Silinir )
Alabileceğiniz Reklam Türleri : (Topluma Hitap Etmesi Yeterlidir.)
Ödeme Şekli : Vodafone TL - Paypal - Akbank (Havale - Eft ) Eft Hafta İçi İçin Geçerlidir
Eklemek istediğiniz ekstra şeyler : 1.300k hayran toplam 9 sayfadan oluşur,

Haftalık Reklam : 150 TL
Aylık Reklam : 450 TL

Msn : [email protected]

* reklam süresince normal bi linki gösterip 10 dakika sonra linki otolike sayfasına çevirenler tesbit edilirse linkleri direk sayfadan kaldırırım ve ödemesi yanar..

* reklam fiyatlarımın pahalı olduğunu söyleyip başkalarıyla karşılaştırma yapanlar ve düşük piyasayı dahada düşürmeye çalışanlar hiç benle boş yere konuşmasınlar. ben zaten indirim konusunda gerektiği yerde gereken güzellikleri yapıyorum..

not : anlaştığımız saatler içerisinde reklamı ben yayınlarım ve süresi bittiğinde silerim. siz o süre zarfında reklamın yayınlandığını kontrol etmediyseniz, ve reklamımı yayınlamadınız diye iftirada bulunursanız.. KESİNLİKLE SORUMLULUK KABUL ETMİYORUM

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Sayfa ismini alabilirmiyim?

ness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba hocam.. Üstte kalma süresi 45 dakika derken anladığım kadarıyla sayfanızda linkimizi sadece 1 kere paylaşıyorsunuz ve o da 45 dakika boyunca yayınlanıyor. Bu 45 dakika içinde başka paylaşım yapılmıyor doğru mudur ? Yoksa 45 dakika içinde linkimizi 1 den fazla kere mi paylaşıyorsunuz ?

SyMPaTHeTiC

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
reklamınız 1 kere yayınlanıyor 45 dakka boyunca üstte kalıyor sonra siliniyor.

closerin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
detaylar için pm alablir miyim? bugun reklam verecegim ve msn adresi teşekkurler...

ByBeytu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Arkadaşlık Sitesine Üye başı çalışırsanız pm atarmısınız?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5