İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1 den fazla kullanici adina sahip olan uyelerin dikkatine

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Forumda pekcok kullanici 1 den fazla nick ile uyeligini surdurmektedirler.

1 den fazla kullanici adina sahip olan uyelerin, en kisa zamanda, hangi kullanici adi ile devam edeceklerini ozelden tarafima iletmeleri gerekmektedir.
Bunun ardindan, kullanilan diger kullanici adlari kapatilacaktir.

1 den fazla kullanici adi ile foruma uye oldugu halde, kullanici secimini iletmeyen kullanicilarin, tum kullanici adlari kapatilacaktir.

SLaYeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynı bilgisayardan giren başka kişiler war bunlar ne yapacaklar? ipye goremi kayıtlar silinecek? yoksa sitedeki davranışına göre teker teker sizmi atacaksınız ?

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
O kisinin siz mi baskasi mi oldugunu tesbit etme imkanimiz olmadigi icin, ayni bilgisayardan giris yaparlar ayni kisi olarak gorunmektedir.

SLaYeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ozaman beni veya abimi banlıyacaksınız abimde benle aynı bilgisayardan giriyor ne yapmalıyım :S ve benim gibiler ne yapmalı

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Bilgisayarinizi baska forum kullanicisi ile paylasmayiniz.
Ortak giris yapilan mekanlardan, ornegin internet kafe, foruma giris yapmayiniz.

Arastirmadan davetiye vermeyin dedimiz halde ayni kullaniciya farkinda olmadan davetiye veriliyor.

Hali hazirda sadece 3 kisiden mesaj geldi.

150 kadar aktif kullanicinin forumda 1 den fazla kullanici adi var.

M

MasterTR

Misafir
bizimkiinede bakabiliyormsunuz? ben tek ba$ima kullaniyorum ama sabit ip degil bu turkiyede sabit ip yok ba$kasiyla caki$iyordur belki nerden bilecez?

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
MasterTR' Alıntı:
bizimkiinede bakabiliyormsunuz? ben tek ba$ima kullaniyorum ama sabit ip degil bu turkiyede sabit ip yok ba$kasiyla caki$iyordur belki nerden bilecez?

Biz biliyoruz. Senin baska kullanici adin yok.

en©in

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sayın admin ben bu makinadan sadece yaz boyunca giriyorum kışn istanbulda çalışmaya gidiyorum anlıyacağınız üzre bu oturum sadece yazları bu makinadan 2 kişii açılıyor artı kardeşimin ilgi konuları farklı benim farklı ben kardeşim üye olmuş ve bu forumu kullnıyor diye kullanmayacakmıyım ? yada yaz boyunca kafeden mi internete girmeliyim nasıl çözümlememeiz gerekiyoR??

en©in

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aleminfo' Alıntı:
1 tane neyinize yetmiyorda 2.sini açıyorsunuz ki?Boşu boşuna db kasıyorsunuz:(
konunun nasıl oluştuğunu bilmeden yorum yapan arkadaşım..yargısısz infazdan önce araştır bilgi edin istersen...

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
en©in' Alıntı:
sayın admin ben bu makinadan sadece yaz boyunca giriyorum kışn istanbulda çalışmaya gidiyorum anlıyacağınız üzre bu oturum sadece yazları bu makinadan 2 kişii açılıyor artı kardeşimin ilgi konuları farklı benim farklı ben kardeşim üye olmuş ve bu forumu kullnıyor diye kullanmayacakmıyım ? yada yaz boyunca kafeden mi internete girmeliyim nasıl çözümlememeiz gerekiyoR??

Senin de 1 den fazla kullanici adin mevcut.

Bu konuda cozum uretmek size kalmis.

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iş yerleri kullanamıcak özellikle hosting satan arkadaşlar gurup gurup giriyorlardı demek ki onlarda temizlenicek...

sistem onu gösteryor... vbulletin IP sorgulama diip aynı IP den kayıt yaptırmış kullanıcılara bakıldığında aynı IP adresinde 1den fazla kullanıcı hesap açtı ise bu yeni çıkan olaya göre siteden uzaklaştırılacak...

benim açımdan sorun yok ama dediğim gibi host satışı yapan o tarz işlemler yapan gurup halinde çalışan kişiler için sıkıntı oluşturur + bana göre gereksiz bi işlem... yinede büyükler daha iyi bilir biz küçük olarak görüş bildirip kenara çekilelim en iyisi...

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu önlem güzel de şimdi karışıklığa ve haksızlığa neden olabilir.
Bence birden fazla üyeliği olanları burada listeleyin ki bilelim. Şahsen abime davetiye yollamıştım ama evdeki ağdan girip girmediğinden emin değilim. muhtemelen girmiştir.
İsimleri deşifre etmenizi öneriyorum.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
bende başka bilgisayarlardan girebiliyorum ve oradanda iyinete üye olan arkadaşlarım var bence bi kaçkere aynı ıp den girişleri mazur görmenizi umuyorum süreklilik olursa banlanmalı bence

Teqin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benimde Bir tane Var Teqkin nasıl iptal edicem ?
Kullanıcı Adı : Teqkin
Benım Kullandıgım : Teqin

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ßen de 2 Hafta Öncesine Kadar Cafeden Giriyodum Belki ßenimle Aynı IP'de Login Olmuş Birisi Olabilir Gerçi Şimdiye Kadar Bi Kişi Gördüm Cafede Webmaster Forumuna Takılan O da R10'du(Adres Vermemin Sakıncası Olduğunu Sanmıyorum..) Bence Bu Olay Hem İyi Hem de Kötü Olmuş..Hadi Hayırlısı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5