İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1. Google çekim geldi !

W

W3BM4ST3R

Misafir
Evet...

Updated'in 76$lık çekinden sonra google çekimde geldi.
Tam $526
Ayın 21inde çekime onay verilmiş, 22sinde gönderilmiş ve 3 aralık'ta da elimde oldu. Yani tam 11gün. Ben Bursa'dayım. İstanbula sanırım 10günde geliyor.

Updated çekini yapı kredi bankasında bozdurmuştum. Tam 10günde bozdular.
Döviz hesabı olandan 1$, Tl hesabı olandan 3,5milyon gibi komik bi rakam komisyon alıyorlar.

Fakat Google çekinin üzerinde "Citibank" tan geldiği yazıyor. Öncelikle citibank'ın Bursa şubesine gidip hesap açtırıp bu konuyu araştırıcam.

Param banka hesabıma geçince de burdan hangi bankada, nekadar komisyonla kaç günde bozdurduğumu yazıcam...

Diğer arkadaşlara bol kazançlar..

W

W3BM4ST3R

Misafir
Biraz önce 444 0 500 citiphone 'u aradım. Çekiniz 20-21 iş günü içerisinde bozuluyor dediler. Bana Yapıkredi bankası yolları göründü.

Arkadaşlar başka bankalara soran varsa ona göre yazın burayada komisyon önemli değil erken gelsin yeterki çek

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben bütün çekleri Akbank'tan bozduruyordum.Fakat son zamanlarda bravenet'in çeklerinde sorun çıkarmaya başladılar.henüz google çekim gelmedi ama eğer sorun çıkarsa yapıkredi'yi denemek istiyorum.Akbank'ta çek bozdurma 20 günü buluyor.

eXtreme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben 4 senedir çeklerimi AKBANK da bozduruyorum ve daha 1$ bile kesilmedi. 3-4 hafta arası zaman alıyor.

E

erotika

Misafir
arkadaşım böyle çok fazla kazanan arkadaalr neden yazmıyorlar sitelerini ?
yoksa bir tatsızlık mı var?

hayır yanlış anlama hakkını yemeyeyim kesinlikle ama böyle çok kazananlar bir şekidle hile yapıyor ve site isimlerini paylaşmayı uygun görmüyor.

? Sitelerini sayabilirmisin adsense ?

hdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Çok güzel, güle güle harca, helal-i hoş olsun, fakat şu meblağları söylemeyin ortalıkta.

1) Milletimin ekmek kapısı Google bundan pek hoşlanmıyor
2) Nazar değer
3) Küçük ölçekli yayıncılar bunalıma girer
4) Başvuru yapmış yanıt bekleyen yayıncılar heycana kapılıp AdSense e-posta adreslerine mesajlar atmaya başlar (Google yönünden negatif bir durum)

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eg-zotika, arkadasın bahsettıgı kazanc senın dedıgın gıbı cok yuksek degıl kı !!!
Adsense e gore az bıle, yanı gayet normal bır olay.

Herkes dogru duzgu sıte yaparsa emın ol herkes o kadar para kazanır (cok daha fazla kazanır).

alicanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben bunalıma geldim ama tek sebebi gelmesine daha 1 ay var ve eğer 3. de gelirse bu parayı hediye almaya harcayamam :) Hayırlı olsun kardeşim güle güle harca. Scan ettirip koymak yasak değilse bunu da yaparsan seviniriz.

Bossek

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayırlı olsun

Hayırlı olsun Hemso :) Adına sevindim Ben yapı kredi öneririm.

Özellikle Yapı kredinin Setbası yada Eski Garajlar subesine gidersen bu konu hakkında daha yardımcı olurlar.Ben ödemeleri bu subelerden alıyordum.

W

W3BM4ST3R

Misafir
eg-zotika' Alıntı:
arkadaşım böyle çok fazla kazanan arkadaalr neden yazmıyorlar sitelerini ?
yoksa bir tatsızlık mı var?

hayır yanlış anlama hakkını yemeyeyim kesinlikle ama böyle çok kazananlar bir şekidle hile yapıyor ve site isimlerini paylaşmayı uygun görmüyor.

? Sitelerini sayabilirmisin adsense ?

hacım sitem 1 değilki ayrıca 500$para değil ki, ben deliricem yabancı piyasa 3hani rakamların son hanelerini zorluyor. bu ay daha iyi gidiyoruz 2katı gecelek gibi.
şimdi siteleri yazınca bi sürü muamma yaşanıcak. diğer topiclerden biliyorum. şöyle diyeyim crawler(internette dolaşıp url araklayan böcekler)ı olan mp3 sitelerim var. 20.000mp3 fln database de. vede google api sistemi ve alexa grafik sistemini kullanan 2tane arama motorum var.

yani urlleri vermeyeyim artık

W

W3BM4ST3R

Misafir
Bossek' Alıntı:
Hayırlı olsun Hemso :) Adına sevindim Ben yapı kredi öneririm.

Özellikle Yapı kredinin Setbası yada Eski Garajlar subesine gidersen bu konu hakkında daha yardımcı olurlar.Ben ödemeleri bu subelerden alıyordum.

şimdi hesabın olan bankadan bozdurman lazımmış bende şehreküstü şubesine gidiyorum mecburen yoksa setbaşı şubesini baya metheden var yani :D

E

erotika

Misafir
Tamam hocam vermene gerek yok açıklama yaptıktan sonra. O kadar ... varki bu alemde, ondan sordum.

Benimde adsense var yani eg-zotik sit değil bir kaç webmaster sitesi var pop açarak onlara hit felan sağlıyorum, benimde aşağı kalır yanı yok 20 günde 300 $ felan :)

ALlah versin bereketiyle :)

Sana da iyi harcamalar :)

W

W3BM4ST3R

Misafir
yapıkredi de döviz hesabın varsa 1$ tl hesabın varsa 3,5miyon gibi komis bi para alıyor zaten de burda önemli olan çekin çabuk bozulması. 3-5günde bozucak banka varsa 20-25$ veririm yani ben.

onun için YKB 10-11günde bozuyor bence gayet iyi

SaLvaDoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
her banka olur ben akbank kullanıyorum çeki götürdüğüm gibi hesaba geçiyor , işin ince noktası çeki götürdüğün bankada bu çekten anlayan birini bulman .

mp3arsivi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İş bankasından hiç bozdurabilen varmı bu google veya herhangi bir internet ödemesi çekini ?

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SaLvaDoR' Alıntı:
her banka olur ben akbank kullanıyorum çeki götürdüğüm gibi hesaba geçiyor , işin ince noktası çeki götürdüğün bankada bu çekten anlayan birini bulman .

Arkadaşım çok güzel bir şey bu.
Lütfen bu konuyu biraz aç.

Yani sen hangi şubeyi kullanıyorsun?

Bankada bu çekten anlayan birisini nasıl buldun?
(yani kambiyo bölümünden herhangi birisi anlıyor zaten, aynı gün nasıl hesaba geçiyorlar)

Çok önemli ültfen cevap ver...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5