İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1 Günde 250$

foyuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Allah bereketini arttırsın hocam. :) Ben günde 2 dolar kazansam yeter :D

Djpink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Enteresanmış.. Bereketin daim olsun ne diyelim darısı başımıza.. :))

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Çatır çatır yersin bişide demez.Ama sen sayfanı kimseciklere verme gaza gelipki, kıskananlar olmasın.Hatta türk hitin yoksa direk banla türkleri ...

CSManager.NET

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Bilgilendirme için teşekkür ederim sayfanın içerigi nedir yada yabancılar hangi tür sayfaları sever ? Umuyorum sizi boş yere rahatsız etmiyorumdur :) Çünkü benimde küçük çaplı sayfam var belki benim için bi yararı dokunur verebileceğiniz bilgiler. Kazancınız dahada artar inşallah ve banlanmazsınız.

bycoders

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bilgilendirme için teşekkür ederim sayfanın içerigi nedir yada yabancılar hangi tür sayfaları sever ? Umuyorum sizi boş yere rahatsız etmiyorumdur :) Çünkü benimde küçük çaplı sayfam var belki benim için bi yararı dokunur verebileceğiniz bilgiler. Kazancınız dahada artar inşallah ve banlanmazsınız.

dedigim gibi facebook uygulamaları misal cafe world oyunu adına bi sayfa aç ama oyunu oynamalısın sürekli zaten oynadıkca deneyimlerin artacak işte o deneyimlerini sayfana bloguna yansıtacasın ilk başlarda zorlanırsın fakat sonrası gayet güzel olacaktır :)

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Vaybe blogspot site ile o hitlere ulaştın demek üstadım :) Bende domain alcaktım ama aynen devam ederim bundan sonra, seni gördükten sonra vazgeçmem blogspottan :)

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
kimse kendi isteğiyle girip tıklamaz. sanırım sen şu saat kazanmak için girin yazan kişisin.o parayı alamazsın.bir şekilde nakite çevir elindeki kaynağı

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
kimse kendi isteğiyle girip tıklamaz. sanırım sen şu saat kazanmak için girin yazan kişisin.o parayı alamazsın.bir şekilde nakite çevir elindeki kaynağı

Bilmiyorum nasıl çekiyor hit ama ben şahsen hilelerdi , nasıl oynanırdı öğrenmek için faceden 2-3 sitye girmişliğim var birden fazla...

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
kırmızı temalı yeşil renkli reklamlar var. bedava ssaat kazanmak için yeşil reklamlara tıklayın yazıyordu :)

eleştirmek için falan demiyorum ya site satın al organik hitin olsun arada kaynasın ya da reklamları koyma hesabın %100 banlanır yazık edersin

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Hocam parayı alırsan o zamanda haber ver bize :) Bide hitlerin 600-700e düşmüş, 100k gösterimn bilmediğimiz bi sırrı mı vardı :D

bycoders

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
01.03.2011 Ban 4800 $ gitti banlama sebebide sitenin karışık olmasıymış içerik az ve kullanıcıların rahat gezebilecegi bir site degilmiş kısaca neyse ay sonunda banlanmaktansa şimdi banlaması daha iyi oldu buda bana deneyim olsun.

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Geçmiş olsun hocam. Bu sebebten bannlanıldığını bilmiyordum. Sitenizde karışık değil aslında, google hileyi bulamayınca bir sebebten kapadı herhalde.

alca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ben böyle çok hitli siteler yapacağıma ufak ufak gitli 2k hite sahip olacabilecek 15 site yapıp 2 ayrı adsense hesabından para kazanmayı tercih ediyorum....

cagri169

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
ne yaptın kardeş bizede söylede bizde yapalım :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5