İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1 Hayat Kurtaralımmı?

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Allah acil şifalar versin.
Umarım en kısa sürede bu para toplanır ve sağlığına kavuşur..
Elimden geldiği kadar yardımda bulundum.

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaşlar sitedeki habere göre bugün 14:30'da STV'ye çıkmış ilgili aile, vay be nerden nereye.. bir kaç sanatçı da yardımcı olacağını söylemiş.. belkide gönderdiğimiz o küsüratlar bile gerçekten bi hayatı kurtaracak.. ne güzel ne mutlu bi olay yaw.

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bende elimden geldiğince bir şeyler gönderdim

allah acil şifalar versin

ManuaL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Bende dağılmasında rol oynamaya calisiyorum 1-2 foruma baslik actim buradan alıntı yaparak..

*siber*

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaşlar sitedeki habere göre bugün 14:30'da STV'ye çıkmış ilgili aile, vay be nerden nereye.. bir kaç sanatçı da yardımcı olacağını söylemiş.. belkide gönderdiğimiz o küsüratlar bile gerçekten bi hayatı kurtaracak.. ne güzel ne mutlu bi olay yaw.

evet bencede bazı sanatçılar (en azından kendini öyle sananlar) bir gecelik Laila paralarını verirse bizim 1'er ytl toplamamıza gerek kalmaz zaten.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5