İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1 milyon iPhone nereye gitti?

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
acemi bu fırsat kaçmaz banada iste bir tane :D

3 aydır kendime alacağım diyorum bir türlü alamadım, kendimi aradan çıkarayım da önce :) Dört gözle ibrahim kardeşimizi bekledim, bir kampanya olur bize duyurur, bizde kazanırız diye.. Ama nerde.. Bize çocuk bezi kampanyasından bez kazandırdı.Her ay bir tane yolluyorlar, ayda bir kez de arayıp, memnunmusunuz diyorlar :D

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
hediye olarak getirtebildirdin. yeniyıl-bayramlardan 1 ay önce ve sonrasına kadar hediye paketi olarak getirtirseniz gümrük vergisi olmaz.

riskli öylede olsa , yinede belirli bir para üstüne çıktığı zaman gümrüğe takılıyor hediyede yazdırsanız parayıda az gösterseniz gıcık bir gümrük memuru işi mahvedebilir

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
e-baydan alarak, hediye gösterip alabilirmiyim ? Satıcı hediye olarak yollaması yetiyormu yani arkadaşlar ? Kusura bakmayın bilgisizim bu konularda.O sebeple sordum, özür dilerim.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
400$'a kadar tolere edebiliyorlar yılbaşı döneminde..

tam resmi bir yer bulamadım ancak 300$ diye biliyorum en fazla tabi sormak lazım

e-baydan alarak, hediye gösterip alabilirmiyim ? Satıcı hediye olarak yollaması yetiyormu yani arkadaşlar ? Kusura bakmayın bilgisizim bu konularda.O sebeple sordum, özür dilerim.

üstüne hediyeydi parası şöleydi diye getirenler var

denemek istersen
http://www.amerikadaniste.com/

ebay burdan satın aldığın adrese yolluyorlar onlarda sana istediği gibi gönderiyor çünkü bazı yerlerin türkiyeye kargosu yok

ama ben hala riskli olduğu kanısındayım

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Arkadaşlar kutu 30 dolara filan yollanır normal postayla Amerika'dan. Ama telefonu Türkiye'de kaydetmek için Pasaportunuzla (yurtdışı giriş/çıkış damgası olan) gidip kaydetmeniz gerekiyor telefonu Türkiye'de kaydetmek için. Ha bütün bunları hallederim derseniz bile kaydetmiyorlar. Yılbaşında Türkiye'ye geldiğimde bir arkadaşıma bir cep bilgisayarı getirdim. Tam 20 gün boyunca Avea/Turkcell/Vodafone hiç kimse telefonu kaydedemedi. Sistem çöktü, telekomunikasyon kurumu izin vermiyor, gelecek sene başlayacak kayıtlar, gelecek sene gelir sistem yoğun yapamıyoruz vs. Sonuç olarak bu telefon kayıt altına alma işini yaptılar iyi oldu da, bir sistem kuramamışlar eli yüzü düzgün.

artofevil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
28
bende 400 olduu konusunda çok emin değilim belki 400ytl dir.
Hafızam beni yanıltıyor olabilir ama o civarlarda bişeydi..

10 ay beklersen belki olur arkadaşım :)

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Yani benim iş yalan oldu :) Amerika ' dan filan gelecek olan olursa, bana haber versin lütfen, şu cihazları istiyorum ya :(

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar kutu 30 dolara filan yollanır normal postayla Amerika'dan. Ama telefonu Türkiye'de kaydetmek için Pasaportunuzla (yurtdışı giriş/çıkış damgası olan) gidip kaydetmeniz gerekiyor telefonu Türkiye'de kaydetmek için. Ha bütün bunları hallederim derseniz bile kaydetmiyorlar. Yılbaşında Türkiye'ye geldiğimde bir arkadaşıma bir cep bilgisayarı getirdim. Tam 20 gün boyunca Avea/Turkcell/Vodafone hiç kimse telefonu kaydedemedi. Sistem çöktü, telekomunikasyon kurumu izin vermiyor, gelecek sene başlayacak kayıtlar, gelecek sene gelir sistem yoğun yapamıyoruz vs. Sonuç olarak bu telefon kayıt altına alma işini yaptılar iyi oldu da, bir sistem kuramamışlar eli yüzü düzgün.

Bir arkadaşım almanyadan türkiyede piyasaya sürülmeyen sony ericsson un bir modelini getirtti.Kaydettirdi telefonu ama illegal sanırım tam bilmiyorum.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Bir arkadaşım almanyadan türkiyede piyasaya sürülmeyen sony ericsson un bir modelini getirtti.Kaydettirdi telefonu ama illegal sanırım tam bilmiyorum.

Geçen sene hollanda ' dan kız arkadaşım geldi, kayıt edildi 20 gün sonra filan tekrar kapandı.Bazen dediğin gibi gerçekten de kayıt ediyorlar, bazende sonradan sorun çıkıyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5