İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

10.000.000$ kazanmak isteyen var mı?

F

fatihhk

Misafir
Başlık biraz uçuk oldu ama ben başlayayım anlatmaya:)

Öncelikle www.moola.com u bilen var mı? bunu sorayım.
Bilmeyenler için anlatayım...
Moola da size başlangıç için 1 cent verilir.Amacınız bu 1 cent i katlayarak 10.000.000 $ yapmaktır.
Ve bunun için tek yapmanız gereken oyun oynamak.
Evet sadece oyun oynayacaksınız.Sitedede göreceğiniz üzere 1 cent ten başlayıp katlayarak 10.737.418 $ a ulaşacağız.Fakat oyunlarda şöyle bir durum var.Diyelimki oyunları kazana kazana 5.242$(sadece örnek) seviyesine geldiniz.Sadece bir oyun kaybetmeniz sonucu direkt 1 cent e düşüyorsunuz.
Oyun rakibinizi otomatikman belirliyor fakat rakibi reddetmek gibi bir şansınız var.

Biz burada nasıl bir oyun yapabiliriz diye kafamı kurcaladı ve dedimki şöyle webmaster arkadaşlardan & eşten dosttan 100 kişi toplasak ve sistemin en müsait olduğu dönemde(amerikalılar mışıl mışıl uyurken:)) girip danışıklı dövüş yapabilirmiyiz dedim.aslında mantıken yapılabilir ama çok iyi koordinasyon gerekiyor.

Sistem şuanda sadece davetiye ile yeni üye alıyor.Şuan için sadece 1 davetiyem kaldı.Üzerinde biraz beyin fırtınası yapalım mı: D

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:) danışıklı dövüş yapılır ama tek kazanan olur... ve o kazanan kişilere miktarı bölüştürür... anlattığın konudan alınan ana fikir bu...

vaktim oldukçada bu dövüşe katılırım :) tabi banada yer varsa

F

fatihhk

Misafir
doğrudur:)
100 kişilik bir ekip oluşturulursa 10.737.418$'ı 100 böleriz ve kişi başı 107 bin küsür $ düşer.
nasıl:D

hayis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
invitation için başvurdum, önümüzdeki haftalarda yollarız diyo :)
bu oyun ne kadar sürüyo, yani büyük ödülü kazanan ne zaman belli olacak olay nedir tam olarak

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
moola ya webhostingtalk.com da davetiye aldım ama amerikadan bir adres zip kodu falan istiyordu... Türkiye almıyorlardı...

F

fatihhk

Misafir
arkadaşlar 1 davetiyem var şuanda onunla başka bir hesap açayım her hesap açılışında 3 tane davetiye hakkı kazanılıyor.
3 kişiye yollarım yolladıklarımda yollar oyle yayılır.;)

F

fatihhk

Misafir
CyberTurk' Alıntı:
moola ya webhostingtalk.com da davetiye aldım ama amerikadan bir adres zip kodu falan istiyordu... Türkiye almıyorlardı...

google amcam kutsal bilgi kaynağım desem:D

F

fatihhk

Misafir
şimdilik bireysel takılırsınız.ekip toplanınca yani üye sayısı artmaya başlayınca stratejilerimizi geliştiririz:D

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben gidip bi yatim uyuyayım kafamı toparlıyayım malum kocaman kafa sabaha kadar anca toparlarım... sabahta payımıza elbet bi davetiye düşer... ilerleyen zamanda danışıklı dövüşme tekniklerini geliştiririz...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5