İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

10.000.000$ kazanmak isteyen var mı?

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
şuanda sadece amerika ve kanadaya çekle ödeme yapıyorlarmış. ben sordum PayPal'a ödeme yapıyormusunuz diye. gelen cevap şöyle:

Dear Moola Player,

Thank you for your feedback.

We are currently in the process of investigating alternative payment methods including PayPal, however we do not have a release date for these features as yet.

Until then, we will continue to offer payment via mailed check to U.S. or Canadian home addresses.

Thanks again for your inquiry and we appreciate your patience during this time,

Moola Support Team

Moola.com

sanırım şu an için ödeme almamız mümkün değil, bekliycez :)

SakaryaLee

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
elinde davetiye olan var mi ?
ben amerika'dayim, eger iyi biseyler alabilirsem davetiye veren arkadasida gorurum :)

selamlar. :)

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SakaryaLee' Alıntı:
elinde davetiye olan var mi ?
ben amerika'dayim, eger iyi biseyler alabilirsem davetiye veren arkadasida gorurum :)

selamlar. :)

davetiye istediğin mail adresini öm atarsan göndereyim...

kazanırsanda bişi göndermene gerek yok

ama ben kazanırsam büyük ihtimal benim çeki sen tahsil ediceksin... geçen gece 20$ gitti

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya o gece toplaşsaydık olurdu aslında fazla onlinede yoktu oyunda...

yani 5 tur denk getirip kendi aramızda çevirseydik 1000$ olurdu...

bu saatlerdede online pek olmuyor aslında şöle 20-25 kişilik bi ekip ile zirveye çıkılır diye düşünüyorum... ama işte olayda orda zirveye çıksak ne olucak ödemezse onca insanın zaman kaybı... hoş ben eğlence için oynuyorum ama sonuçta 200-300 $ havadan gelen parayada hayır denmez :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5